Wpis z mikrobloga

Co za problem narzucić narzutę i potem ją ściągnąć razem ze śniegiem?


@malinq: W sensie codziennie na pauzie zarzucać jakiś materiał, zeby na niego spadł śnieg? I potem ściągać tę narzutę jeśli śnieg na niej waży np 150kg? Nie ni, zajebisty pomysł i żaden problem.
Nawet gdyby nie spadł śnieg, to codziennie taką gimnastykę robić, żeby Wykopki nie robiły wpisów na Mirko to iksde.
Chodzi tylko o płacz wykopków


@malinq: W głównej mierze. Te wpisy też powstają, żeby szkalowac tirowców, a bezpieczeństwo na drodze to dobre alibi.
@bad_karma żwirek to twój stary

100 kg człowieka stojącego na dywaniku też nie przesuniesz?


@skarpetyodyna: pewnie że przesunę, ale jakbym był kierowcą TIRa to bym miał w dupie jakieś harce z plandekami na kiju. Niech powstanie cywilizowana infrastruktura, a nie jakieś druciarstwo.
@Tymajster: Proste rozwiązanie, skoro kierowcy nie są wstanie, doprowadzić pojazdu do wymagań aby wyjechać bezpiecznie na drogi publiczne. To zapraszam do niekorzystania z dróg publicznych - Tiry na tory. Każdy bezie zadowolony. Nie będą stwarzać zagrożenia na drogach, nie będą nikogo blokować a dodatkowo ich tez nie będzie nikt wyhamowywał, odejdzie problem opłat viatoll. Same plusy:)
@rzygaj szczerze to #!$%@? mnie to boli jak to zrobi i niech #!$%@? odśnieżyć swoją naczepę. Już na mnie raz poleciał kawał lodu na ekspresówce i #!$%@?łem prawa stronę auta o barierki bo jakiejś ulanej #!$%@? z tira nie chciało się wejść na dach.
życzę Ci #!$%@? spadającego lodu z naczepy na auto na ekspresówce, ja coś takiego przeżyłem i do końca życia będę #!$%@?ć tych kretynów z tirów


@Cyk_dwujeczka: ty sobie #!$%@? nie życzysz dostać bryłą lodu w głowę przez przednią szybę, a kierowca nie życzy sobie spaść z naczepy. Proste.