Wpis z mikrobloga

@Noniusz: dokładnie. Nawet już jestem i pracuje ale warunki pracy są tragiczne. Opisałem ile papierologii muszę zrobić w poprzednim poście.


@gracilis: właśnie przeglądałem Twoje inne wpisy. To nieźle. Ja po 4 roku lekarskiego zrezygnowałem. Jak zobaczyłem na praktykach (w tym miesiąc w szpitalu w Szwajcarii) jak ta praca wygląda, to mi się odechciało. Poszedłem na informatykę i zaraz mam egzamin inżynierski. xd

Kiedy doszedłeś do wniosku, że nie chcesz pracować
@Noniusz: finansowo to pewnie stoisz jak lek.specjalista albo lepiej.
Jak na studiach zobaczyłem, że nie ma tutaj żadnych możliwości rozwoju, mobbing, ryzyko wiezienia i odszkodowania, procesy o błędy, braki kadrowe, biurokracja, burder w zarządzaniu.
To nie ma nic wspólnego z leczeniem tylko użeranie się administracją, brakami w szpitalu i pretensjami ludźmi. Medycyny to jest może 10%
@Nieuk15k: mam w dupie co zrobisz, podaje Ci tylko jaka jest możliwość, zaakceptuj to jak wygląda rynek (chociaż w tych czasach duża cześć ofert w IT jest full remote) albo siedz cicho w swoim pierdziszewie dolnym i nie irytuj ludzi swoimi narzekaniami, jakaś firma oferuje darmowy kurs z możliwością załatwienia pracy a ksieciuniowi dalej nie odpowiada, dałem tylko przykład, rób co chcesz typie, myślisz że mi zależy na Twoim komforcie życia