Wpis z mikrobloga

@Mlody_jeczmien: Rozumiem.
Jeżeli ktoś odpowie mi w kulturalny sposób i merytorycznie tak jak w twoim przypadku, to chętnie lubię dyskutować z innymi poglądami.
Jak ktoś mi pisze:Hehe p00lka,XDDD Lewak i mnie wyzywa to uwierz, że trochę mniej ;/
  • Odpowiedz
@reydel: Nie gorzej ogarniają matematykę, bo z tego co pamiętam z mojej historii edukacji zawsze dziewczyny miały najlepsze wyniki z matematyki i w konkursach.
Po prostu kobiety wybierają inne kierunki niż doktorat z matematyki, może jeszcze przytoczysz argument o grze w szachy dziadka Janusza?
  • Odpowiedz
@Hajden1337: W wieku szkolnym dziewczynki lepiej sobie radzą z matematyką, ale dorośli mężczyźni zdecydowanie sobie lepiej z tym radzą od k0biet.
Zmierzam do tego, że wpychasz sobie słowo równość tam gdzie ci wygodnie i pasuje dla k0biet. Jeśli faceci mają nosić cięższe rzeczy bo są silniejsi, to k0biety powinny ucierpieć w innych dziedzinach w których gorzej sobie radzą. Na tym polega twoja pokrętna definicja równości.
  • Odpowiedz
W wieku szkolnym dziewczynki lepiej sobie radzą z matematyką, ale dorośli mężczyźni zdecydowanie sobie lepiej z tym radzą od k0biet.


@reydel: Słyszałam to chyba u dziadka Janusza xd oczywiście badania instytutu badań z dupy bo żadne oficjalne źródła tego nie potwierdzają.
Jak nie wybierają kierunku bo po prostu nie chcą to nie sensu porównywać, ale za to jak chcą być policjantkami. Ps.Przyznaj, że chciałeś rzucić argument o szachach, ale cię wyprzedziłam
  • Odpowiedz
@Hajden1337: 24/25 laureatami nagrody abela (matematyczny odpowiednik nagrody nobla) są mężczyźni. To przypadek prawda? Napisz coś może o male privilege, żeby ci się narracja zgadzała.
Nie mam pojęcia skąd wymyśliłaś te szachy, bo jakikolwiek argument o tym byłby głupi w kontekście tej rozmowy.
Nadal nie przyznasz że twoja definicja równości jest głupia i nie odpiszesz na to co wcześniej napisałem?

  • Odpowiedz
@Hajden1337: #pieklokobiet Nie istnieje, a jeżeli istnieje to tylko w waszych głowach kochane feministki.
Zamiast zwalać wszystko na mężczyzn wyjdźcie z piwnicy, okażcie trochę szacunku dla mężczyzn, pójdźcie na siłkę i przestańcie pisać obraźliwe komentarze w kierunku płci przeciwnej, bo to tylko pogorszy waszą sytuację ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Bo kobiety są słabsze fizycznie i to chyba logiczne,


@Hajden1337: są słabsze fizycznie? Założę się, że w zapasach rozłożyłabyś mnie na łopatki. Podobnie rozpykałabyś mnie, siłując się na rękę. Zawsze byłem mikrym i opóźnionym - w rozwoju fizycznym - przegrywem. Dlaczego więc taki przegryw ma mieć takie same normy jak rosły dwumetrowy Chad z umięśnieniem wyrzeźbionym jak baleron, skoro powinien dźwigać tyle co anorektyczna baletnica?
  • Odpowiedz
@Hajden1337: achh no tak przecież problemy mężczyzn wcale nie istnieją a jak istnieją to wystarczy pójść na siłkę i same się rozwiążą.
Zresztą jak tu szanować kobiety skoro one same się nie szanują.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hajden1337 takie dyskusje nic nie dają, mężczyźni i kobiety się różnią i nigdy nie będzie równości. Tak nas natura ukształtowała
  • Odpowiedz
Ale dlaczego kobiety mają o to walczyć, bo nie rozumiem?


@Hajden1337: z ciekawosci, skoro pytasz czemu kobiety maja walczyc o rowny wiek emerytalny i zniesienie poboru do wojska to rozumiem ze analogicznie jak faceci oleja kwestie aborcji to jest ok? Za nim tez poslowie glosuja a nie mezczyzni przy urnach wyborczych

Nie gorzej ogarniają matematykę, bo z tego co pamiętam z mojej historii edukacji zawsze dziewczyny miały najlepsze wyniki z matematyki
  • Odpowiedz