Wpis z mikrobloga

#pieklomezczyzn Nie istnieje, a jeżeli istnieje to tylko w waszych głowach kochane przegrywy.
Zamiast zwalać wszystko na kobiety wyjdźcie z piwnicy, okażcie trochę szacunku dla kobiet, pójdźcie na siłkę i przestańcie pisać obraźliwe komentarze w kierunku płci przeciwnej, bo to tylko pogorszy waszą sytuację ( ͡ ͜ʖ ͡)
#przegryw #dyskryminacjamezczyzn #niebieskiepaski
  • 78
@Gozd: Też jestem za testami na ojcostwo po narodzinach dziecka w razie wątpliwości, i sama nwm dlaczego sądy tak rzadko się na to zgadzają ;/
Jednak bardziej chodziło mi o osoby który nie potrafią znaleźć wybranki, zwalając wszelkie zło na kobiety i materializm, jakby to w drugą stronę tak samo nie działało.
@Hajden1337: Napisałaś o piekle mężczyzn więc odpowiadam na temat. Mężczyźni też nic nie mają wedle tej logiki do zakazu aborcji jednak to stąd się chyba wziął pierwowzór czyli piekło kobiet.
Władza jest do pewnego stopnia odbiciem wyborów społeczeństwa i norm w nim panujących. Z resztą to nieistotne czy kobiety mają czy nie mają czegoś wspólnego z tym stanem rzeczy, jeżeli jest on niekorzystny dla mężczyzn to można mówić o piekle mężczyzn
@ArthasMenethil: Głosuje sobie na kogo chcesz, masz takie prawo.
Czemu uważasz, że kobiety nie mają obowiązku? Od kiedy mamy obowiązkowy zakaz pracy i leniuchowanie dla kobit? Kobiety pracują,rozwijają się i mogą się #!$%@?ć zupełnie tak jak ty, każdy człowiek jest indywidualny.
Kobiety pracują,rozwijają się i mogą się #!$%@?ć zupełnie tak jak ty, każdy człowiek jest indywidualny.


@Hajden1337: Okej to co opisałaś to może każdy. Mówimy tutaj o nierównościach takich jak pobór wojskowy, ćwiczenia wojskowe czy chociażby zakaz opuszczania kraju w razie wojny. Mówimy tutaj o dodatkowych dotacjach, punktach, stypendiach, premiach, parytetach tylko dla kobiet na studiach czy w pracy. Mówimy tutaj o dłuższym wieku emerytalnym dla mężczyzn.
Więc skoro mężczyźni mają obowiązki
@ArthasMenethil: Uwierz, że kobiety są w wojsku,policji,służbie zdrowia i wielu instytucjach państwowych, więc twój wysryw o rzekomej zerowej funkcji kobiet w społeczeństwie jest wyłącznie oznaką totalnej ignorancji.
Uwierz, że kobiety nie wybierały sobie, ani nie ustalały wieku emerytalnego, poboru do wojska,stypendiach itd. Masz wybór albo dalej utwierdzać swoje kompleksy jak to faceci mają źle, albo po prostu żyć ;)
są w wojsku,policji,służbie zdrowia i wielu instytucjach państwowych


@Hajden1337: XD mówisz o tym, że mają mniejszy ciężar noszenia rzeczy? Niższe wymagania aby dostać się do jednostki? Mówisz o tym, że podczas patrolu kobieta musi być z mężczyzną bo sama sobie nie rady? Mówisz o tym, że kobieta w nocy nie może zostać sama i trzeba kolejnego pracownika na zmianach nocnych? Oj chyba ktoś tutaj ma zamydlone oczy.
Kobieta nic nie wnosi
@ArthasMenethil: Bo kobiety są słabsze fizycznie i to chyba logiczne, że mają mniejszy ciężar noszenia i silnego partnera na służbie, nie równość byłaby wtedy gdyby musiały dźwigać tyle samo co silny facet xd
Ja naprawdę chcę dla Ciebie dobrze kolego, co ty z tym zrobisz to nie wiem, może najdzie cię jakaś refleksja za parę lat ()