Wpis z mikrobloga

Hej! :)
Witamy w pierwszym odcinku półfinałowym konkursu gitarowego #mirkoshredwars. Nasza spamlista powinna już działać, tak twierdzi wykop. Dajcie znać, jeżeli nie dostaliście powiadomienia, a jesteście do niej dopisani.

Zapraszamy do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[Drabinka konkursowa] | [Regulamin]

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
dinkum - Hej! :)
Witamy w pierwszym odcinku półfinałowym konkursu gitarowego #mirkosh...
  • 50
Druga solówka początek niezły , z pomysłem ale ja tak mam że wolę Gilmoura niż Petrucciego , pierwszy pan na siłę pokazał wszystko czego nauczył się grac na gitarze - rezerw zero a i ilość dźwięków zagrana przeraża - ciekawe czy wszystko by zapamiętał jak by przyszło zagrać na koncercie z 20 -cia numerów. Brzmienia obu prawie takie same - ciekawe co to za wiosła i piece?
@33g3, @xtothx to było bardzo dobre :) dzięki za udział w tym pojedynku.

@33g3 gratuluję wygranej i zapraszam Cię do finału. Druga para półfinałowa nadal tworzy, ale mam nadzieję, że już niedługo okaże się, z kim zagrasz.

@xtothx tym razem publiczność nie wpuściła Cię do finału :'( ale przed nami jeszcze pojedynek o trzecie miejsce, więc mam nadzieję, że zobaczymy Cię ponownie bardzo niedługo.

@wykop, @a__s, @m__b czy jest
@januszzbloku: myśleliśmy o tym. Tylko tam nie ma ograniczeń dotyczących multikont. Każdy może szybko i bez problemu założyć dowolną liczbę kont. W związku z tym musielibyśmy też zmienić nasz system wybierania lauretaów. To już za duża rewolucja w trakcie trwania edycji i zdecydowaliśmy, że dokończymy tu - to jeszcze tylko parę odcinków.