Wpis z mikrobloga

Kiedyś pracowałem z taką jakby to się wydawało idealną szarą myszką.
Szczupła, włosy do pasa, nieśmiała, małomówna , raczej nie miała dużo znajomych, nawet pojechała z rodzicami na wakacje w wieku 23lat, lubiąca przyrodę i spierdotripy podsumowując charakterem taka bardziej przegrywowa niż normicka no i w końcu po długim czasie zapytałem się czy może gdzieś po pracy się spotkamy i pogardziła mną niemiłosiernie ehh
Nigdy więcej podobnej tak odpowiadającej mi dziewczyny nie spotkałem
To było kilka lat temu a do dziś a najbardziej podoba mi się że wszystkich dziewczyn jakie widziałem
#przegryw
  • 42
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@anonanonimowy321: Wytłumacz mi ten wpis kolego XD

To, że jest małomówna to znaczy, że co? Że musiała się zgodzić? Tym bardziej Mi się wydaje wręcz, że skoro jest nieśmiała to tym bardziej woli odpocząć w domu niz iść z jakimś typem z pracy do kina xD

A może nieśmiałe dziewczyny nie mają prawa wyboru co robią w swoim wolnym czasie oraz z kim? I jeśli spierdox zapyta o kino to ona
@anonanonimowy321: w robocie, podobny przypadek, okazalo sie ze ma rodzine na osiedlu na ktorym mieszkam, cicha, szara myszka, nieśmiała... taka osoba ktora trzeba poznać i można sie zaskoczyć ;) wymienilismy sie numerami i tego samego dnia pare godzin pozniej poprosila sama od siebie (jeszcze nic nie napisalem) zebym go skasowal.

Napisalem ok i tyle. : D Chyba jedno z bardziej bolesnych "nie".

Ale #!$%@? ogolnie : D
@Mefedronka: Ty też nie znasz tonu wypowiedzi, a już wysnuwasz swoje projekcje, że wyolbrzymia. Zresztą kij z tonem, skoro z treści wynika, że to było chamskie. Nawet jakby mu to wyśpiewała, nie zmieni istoty tej kwestii. xd Się mówi, że nie jest zainteresowana, a jak nie lubi kina tylko randkę jedzeniową, to... też się mówi i proponuje zamiennie. Co to anon ma zgadywać zachcianki tamtej laski a ta będzie opryskliwie odpowiadać