Wpis z mikrobloga

Mam totalnie szaloną teorię, że ktoś z najbliższego otoczenia Putina, jest szpiegiem USA. Tak, wiem, brzmi to jak totalny absurd ale...

USA wiedziały praktycznie co do dnia, kiedy będzie atak, a o tym ataku ponoć wiedziała tylko najbliższa ekipa Putina.
USA wiedziały dokładnie o planie tego ataku (lądowanie pod Kijowem, i szturm na Kijów).

Kolejne etapy wojny wyglądały jakby je ktoś celowo lub nie torpedował od wewnątrz. Oczywiście można powiedzieć że to taki ruski mir, i pewnie tak, ale czy ktoś mu nie pomaga od wewnątrz?

Idziemy dalej - wielka ofensywa o której się mówi, według większości już wystartowała - sukcesów brak, ale za to tragiczne pomyłki już tak - zobaczcie ze w ostatnim czasie jedynie ta prywatna armia odniosla jakis sukces - bo nie byla z otoczenia "wojennego" Putina. I koniec koncow Wagner przez "wojennych" putina zostal utopiony.

Tutaj macie Szojgu ktory awansowal wlasnie typa, ktory zgruzowal swoja elitarna jednostke pod Wuhłedarem bez zadnego sukcesu.

I sam juz nie wiem, czy to sabotowanie czy po prostu ich ich "sztuka wojenna". Ale nie chce mi sie w to wierzyć, mam wrazenie ze ktos tam celowo robi tak zeby bylo "dobrze".

#wojna #rosja #ukraina
RafDan - Mam totalnie szaloną teorię, że ktoś z najbliższego otoczenia Putina, jest s...

źródło: r

Pobierz
  • 10
USA wiedziały dokładnie o planie tego ataku (lądowanie pod Kijowem, i szturm na Kijów).


@RafDan: no kto by się spodziewał, że ktoś będzie szturmował stolicę, niemożliwe!
Mam totalnie szaloną teorię, że ktoś z najbliższego otoczenia Putina, jest szpiegiem USA


@RafDan: takie coś mi przeszło przez myśl, ale czy to prawda? nigdy się tego nie dowiemy
@muchatse: Szturmowanie Kijowa to jedno, ale znajomość dokładnego planu ataku to coś innego. Oni nie powiedzieli ze bedzie atak na Kijow i elo, tylko przedstawili dokładne plany tego ataku i jego fazy.
@RafDan: obstawiałbym wewnętrzną walkę o władzę, oni mają w dupie mobików, Putin chciał wojnę to Putin dostał wojnę. Żrą się kto wskoczy po nim. Jeśli Szojgu miałby odnieść sukces i przypodobać się putinowi to jego konkurent podrzuci plany Amerykanom żeby czasem mu się nie udało. Tak było, jest i będzie w kacaplandii. Ten kraj jest za głupi żeby być mocarstwem.
@RafDan: Jak Miediediew nie może się powstrzymać, aby nie używać Iphona to znaczy tyle, że nawet nie trzeba się wysilać, aby ich podsłuchiwać.
Mobiki są tak głupie, że pewnie, aby zadzwonić do rodziny i opowiedzieć co na froncie używają skype ( ͡° ͜ʖ ͡°)-