Wpis z mikrobloga

to jest coś pięknego jak przychodzi jakiś wygryw genetyczny na siłownię, ma lekko 2,1 metry wzrostu, waży pewnie lekko sto dwadzieścia kilo, wygląda jakby pierwszy raz przyszedł na siłownię i #!$%@? wyciskanie hantlami siedząc po 50kg na stronę na sześć razy XD

to są te mityczne murzyńskie geny?

#!$%@?, ja może zrobię wyciskanie hantlami leżąc po 50kg na stronę za jakieś pięć lat jak dobrze pójdzie, a siedząc pewnie nigdy a przychodzi taki gość i robi coś czego ty nigdy nie zrobisz xd

#silownia #mikrokoksy
  • 7
@pamareum znaczy chłop był murzynem i pewnie raczej nie planuje żadnych startów bo wyglądał na jakieś 25 lat, rozchodzi mi się o sam fakt, że możesz trenować ileś lat, #!$%@?ć sterydy a i tak możesz nie dojść do takiego wyniku nigdy xd on brał te hantle 40 jakby to było nic xd
@Anty_Chryst: Ja tam w sumie się już z tym pogodziłem, że 16-latek postury pająka ciśnie więcej niż ja. A ostatnio asekurowałem pana po pięcdziesiątce z brzuchem typowego Janusza, który #!$%@?ł 140 na klatę. Ja przynajmniej umiem lepiej grać na gitarze od pająka i Janusza. #!$%@?ć
@michal-skora wiadomo, że im jesteś większy tym ciężej masz bo musisz pokonać inną odległość ale w tym wpisie chodziło mi tylko o to na jakich ciężarach chłop robił, z wyglądu skinny fat, jakby go zmniejszyć proporcjonalnie do tych 180cm to byś pomyślał, że 80 na ławie nie jebnie.
@Anty_Chryst: primo, po co się porównywać do kogoś? Idziesz własną drogą, własnym tempem.
Secundo, jeżeli nie bierzesz udziału w zawodach, to sam ustalasz sobie limity pod swoje możliwości.
Nie ma nic gorszego niż marudzący faceci.