Wpis z mikrobloga

@Fortyk: Wiem co tam jest napisane, ale nie rozumiem tego żartu. Oni chyba siedzą w przyczepce rowerowej. Takiej co się małe dzieciaki wozi, tylko w tym przypadku jest to bogatsza wersja.
@radziuxd:
Nie chodzi mi o superjacht, którym se pływa, a mniejszym pojeździe, który de facto ma nawet tę samą stylistykę frontów.

Zwróć uwagę na rolety, zaoblenia przy oknach typowe dla wodoszczelnych rozwiązań. Pasy, zwiększające bezpieczeństwo przy dużych prędkościach i falach.
WIelofunkcyjne meble z powodu ograniczenia wielkości ale wiemy, że można tym środkiem podróżować długo.
Meble przystosowane do trzymania rzeczy...

No chyba, że to barakowóz i typ jest cygańskim królem
@Fortyk: ale biedne te kobiety teraz z tą chorobą kręgosłupa, która każe im się tak wyginać, co zdjęcie to widać te nienaturalne pozy, biedactwa [*]
Zwróć uwagę na rolety, zaoblenia przy oknach typowe dla wodoszczelnych rozwiązań. Pasy, zwiększające bezpieczeństwo przy dużych prędkościach i falach.


@le1t00: To o niczym nie świadczy imo, spójrz na to zdjęcie, zabudowa i okna podobne, to Ford Transit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zdjęciu CR7 też widać jakby to coś miało nadkola xD
radziuxd - >Zwróć uwagę na rolety, zaoblenia przy oknach typowe dla wodoszczelnych ro...

źródło: hwt-2

Pobierz
@eiaculatiopraecox Ty masz sraczkę, nie ja. Coś tam Ci świta, ale wciąż słabo, co zresztą dobitnie pokazujesz swoim komentarzem. W gruncie rzeczy się zgadza, ale nie wszystkie zapożyczenia są dobre. To, którego używasz Ty, to akurat rusycyzm niepożądany ponieważ w języku polskim jest nawet kilka wyrazów o takim znaczeniu. Więc jeszcze musisz doczytać trochę na ten temat.