Wpis z mikrobloga

No spoko ja mam 90 do wykończenia, szkoda mi bulić kasę na tych Mietków :/


@mefka: Błąd. Właśnie najwięcej powinnaś przeznaczyć na łazienkę i na kuchnię. Łazienkę niech ci zrobi dobra ekipa bo nic z tym już przez najbliższe lata robić nie będziesz (remonty łazienki są kosztowne). Lepiej mniej zainwestować w resztę poza kuchnią (bo tu i tak wiadomo, że robi się na wymiar - ale de facto kuchnia na wymiar
No spoko ja mam 90 do wykończenia, szkoda mi bulić kasę na tych Mietków :/


@mefka: Błąd. Właśnie najwięcej powinnaś przeznaczyć na łazienkę i na kuchnię. Łazienkę niech ci zrobi dobra ekipa bo nic z tym już przez najbliższe lata robić nie będziesz (remonty łazienki są kosztowne). Lepiej mniej zainwestować w resztę poza kuchnią (bo tu i tak wiadomo, że robi się na wymiar - ale de facto kuchnia na wymiar
@mefka chyba kogoś grubo #!$%@?ło, takie 2 łazienki są do zrobienia w max 10 dni ( 2 × 5 dni) - może dobrze, że się ochładza rynek, bo to jest grubo #!$%@? żeby chłop z podstawowym wykształceniem żył na wyższym poziomie niż karnie odpowoedzialny za swoja prace kierownik budowy.
Tak jak w szkole, zaraz sprzątaczka będzie zarabiać więcej niż nauczyciel - w jakim kierunku to zmierza, z całym szacunkiem dla woźnego i