Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu w moim malzenstwie jest dosc srednio... Ja sie staram, #!$%@? w pracy. Jestem miły, staram się naprawdę nie budować żadnego napięcia i nie prowokować. Niczego nam nie brakuje. Fajne wakacje, nowy ajfon kupiony tydzien temu, żona wydaje sobie kase na co chce, ma karte do mojego konta (ja do jej nie mam oczywiscie haha co za standard). A wlasnie mi powiedziala, ze mnie nienawidzi. Oj chyba jestem #!$%@? bankomatem. #zwiazki #malzenstwo #relacjemiedzyludzkie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia
  • 62
@terminator800: ona pewnie siebie nienawidzi, popatrz na jej rodzinę gdzie się wychowywała, pewnie nie było miłości
czy jej rodzice są nadal razem czy po rozwodzie? albo alko, DDA?

a potem popatrz na siebie - dajesz telefon, #!$%@? w pracy albo na wakacje zabierasz, a nie rozumiesz co się w jej głowie dzieje

jeżeli jescze nie macie dzieci to podpowiadam -- nie z tą kobietą bo się #!$%@? na pół życia
@terminator800: moim zdaniem ma znaczenie,
to że ci raz powiedziała że cię nienawidzi, to jeszcze może nic nie znaczyć (chociaż, mądrzy ludzie tak nie mówią bo tego się nie da cofnąć, więc po co tak mówić?)
ale jak się wychowywała bez ojca, matka pewnie mało stabilna, jacyś wujkowie w domu, nie wiadomo komu wierzyć, na kim się oprzeć - nie wykluczam ze ma #!$%@?ą psychikę

poznaj jej matkę a podejrzysz połowę
mam dziecko... dorastala bez ojca, nigdy go nie poznala, to ma znaczenie wg Ciebie?


@terminator800: współczuję mirek, bo domyślam się przez co przechodzisz
@heniek_8 ma raczej dobre przeczucie

jej matka jest bardzo toksyczna, zaborcza, marudzi, ciagle jej zle... do tego traktowala swoich konkubentow jak ostatnie szmaty

wpakowałeś się w *** na własne życzenie

to borderline pasuje jak ulał

Niech idzie na terapię jak się zgodzi, a jak nie to powoli szykuj
@terminator800: Jesteś miły i bezkonfliktowy = jesteś nudny, a to największy grzech w kobiecym umyśle. One żywią się emocjami. Dobre, złe... Nieważne. Najważniejsze by coś się działo by była nutka nie pewności i ekscytacji co dziś #!$%@? albo jaką niespodziankę przyszykujesz.

Zapewniając wszystko na tacy zapewniasz zbyt dużo czasu na durne przemyślenia i nadinterpretacje.

Właśnie dlatego "łobuz kocha bardziej". Bo jest nieprzewidywalny i daje nieustanne zastrzyki emocji. Nawet jak czasem da