Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu w moim malzenstwie jest dosc srednio... Ja sie staram, #!$%@? w pracy. Jestem miły, staram się naprawdę nie budować żadnego napięcia i nie prowokować. Niczego nam nie brakuje. Fajne wakacje, nowy ajfon kupiony tydzien temu, żona wydaje sobie kase na co chce, ma karte do mojego konta (ja do jej nie mam oczywiscie haha co za standard). A wlasnie mi powiedziala, ze mnie nienawidzi. Oj chyba jestem #!$%@? bankomatem. #zwiazki #malzenstwo #relacjemiedzyludzkie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia
  • 62
ma karte do mojego konta


@terminator800: Sam dobrowolnie sprowadziłeś się do roli bankomatu, a teraz oczekujesz od niej szacunku. Ogarnij się, facet. Zablokuj kartę i dostęp do konta, w zamian za to zaproponuj założenie wspólnego konta, na które wspólnie co miesiąc będziecie wpłacali kasę. I przede wszystkim jasno zakomunikuj, że nie jesteś jej emocjonalnym tamponem, ma panować nad słowami. Nie pozwalaj sobie na teksty "nienawidzę cię" - też masz uczucia, nie
@terminator800 jak ona chodzić na terapię to idźcie też na terapię małżeńska. Wspólna terapia czasami pozwala spojrzec na wszystko z boku. Ale też się nie nastawiaj że zmienia ci żonę - może być tak że najlepsze co dla was zrobią to w miarę polubowny rozwód bez darcia szat.

Generalnie jak border to kiepsko to widzę niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak ona w trakcie terapii potrafi ci powiedzieć
@terminator800: u mnie było podobnie. Na początku chciałem wierzyć w to że po prostu wyrwało jej się w nerwach. Dobrze radzę włączaj dyktafon podczas kłótni, bo będzie ich więcej. Przyda Ci się w przyszłości. Jeśli teraz podejmiesz jakieś kroki przeciwko niej to być może zostaniesz nawet sprawcą przemocy domowej. Jeśli nic nie zrobisz to ona będzie sobie pozwalała na coraz więcej... Już to przeżywałem :(