Wpis z mikrobloga

Dziwnym uczuciem jest odkrycie, że całe moje dotychczasowe 30 letnie życie, było obłudą, wykreowaną przez toksyczną rodzinkę.
ogólnie opadnięcie wszystkich kurtyn, kłamstw, kreacji, było takim szokiem, że przez to wpadłam w tak głęboka depresje, że wycięło mnie na rok z świata i życia.
Teraz odkrywam, siebie, świat i ludzi na nowo.

Najciekawsza informacja dla mnie jest to, że nawet moje zainteresowania nie były tak naprawdę moje.

A więc no.. Zmieniam swoją branżę (i tak po takim okresie bez pracy nie mam po co wracac), idę w kierunku tego, co teraz uważam, za mega interesujące dla mnie.

Dziwne uczucie w sumie poznawać siebie dopiero teraz

#gownowpis #zalesie #chwalesie #toksyki #rodzina ( _)
  • 55
@Krisskow: ale nawet ludzie po udarach potrafią wrócić do pełni sprawności, bo jedne obszary mózgu przejmują pracę drugich. Starzenie się mózgu i brak plastyczności jak u dziecka to jedno, ale wcale nie oznacza to, że poprzez odpowiednią stymulację nie można wykorzystywać starych połączeń w nowy sposób.
@Dexitaxa: wygląda na to, że zrzucasz na innych ("toksyczna" rodzina) swoje wcześniejsze błędy, a jednocześnie sukces przypisujesz wyłącznie sobie.

Spójrz w lustro, przemyśl to i spróbuje odpowiedzieć sobie na pytanie kto tutaj tak naprawdę jest toksyczny.
@Dexitaxa: w depresję to dopiero wpadniesz gdy zobaczysz jak ludzie nie szanują tego zawodu, oczywiście 5 lat nauki zanim będzie go można wykonywać i kolejne kilka lat żeby zacząć coś konkretnie zarabiać. Ja bym jednak został w it, lecz zmienił np. gałąź a to ewentualnie traktował jako hobby. Serio jak widzę tych sfrustrowanych fizjoterapeutów to aż mi ich żal. Jebią na 3/4 etatu w szpitalu albo na umowę zlecenie za jakieś
@magiol imiona, nazwiska, adresy i uzależnienia tez? :D

No bo wstyd jak mogłam nie zauważyć, np narkomani rodziców, gdzie byli 28 lat w ciągu, właściwie oddawałam im swoje zarobione pieniądze, wierząc im, że to na jedzenie, nasze wspólne, kupując im ubrania. Byłam pewna ze dobrze robie.
Jak mówili, że jestem za głupia na lekarski kierunek i powinnam siedzieć w IT, więc skończyłam studia IT jednocześnie pracując, robiąc im zakupy i prezenty (a