Wpis z mikrobloga

@derton778: Na jakim etapie jesteś? Chcesz schudnąć?
Ja na pudełkach schudłem 10kg, bo wiedziałem ile kcal jem i jadłem w miarę zbilansowane posiłki względem tego co miałem przed pudełkami. W tym kontekście polecam

Co do robienia masy, są niby pudełka z dietą nastawioną na białko, ale nie wiem jak to w praktyce wychodzi
@derton778: Nie widzę przeciwwskazań w jedzeniu ciagle tego samego o ile posiłki są zbilansowane. Czego nie można powiedzieć o cateringu gdzie jest mało warzyw i owoców, przeszacowane białko, nadmiar fatu i mała objętość. Dobijać tym kcal na masie - ok, ale na redukcji to raczej opcja dla niejadków, którzy nie walczą o urwanie każdego kcal.

Ja na cateringu bym nie zredukował, bo dla mnie takie porcje są za małe. Po drugie
@derton778 da się na cateringu, da się i bez cateringu. Musisz sobie sposób żywienia dostosować do stylu życia tak, żeby być w stanie go utrzymać na stałe, to czy sam będziesz gotował, czy będziesz miał pudełka, czy będziesz się stołował tylko na mieście to nie ma znaczenia, jeśli będziesz miał odpowiednie kcal, macro i micro.

Cala trudność polega na tym, żeby być w stanie się tego trzymać.