Wpis z mikrobloga

Szkoda mi tego, że wykop umarł. Bo trzeba sobie to szczerze powiedzieć, wykop istnieje już tylko teoretycznie. Zawsze narzekało się na poziom ale jednak kiedyś była ta część normalnych użytkowników dla której warto było tu zaglądać. Teraz jest tu tylko spam szurów i znaleziska wykopywane przez boty.

Pomimo wszystkich wad wykop jednak był mega oryginalnym miejscem w polskim internecie, który stworzył dużo ciekawych grup.

Najlepiej będę wspominał #wykopots #mirkots i #leagueoflegends

To, że udało się stworzyć wykopowy OTS, który pomimo różnych problemów działa do dziś, to kawałek ciekawej historii. Bez wykopu ta społeczność nigdy by nie powstała.

Natomiast najlepsze chwile w LoLu obserwowałem właśnie razem z wykopkami, śledziłem tutaj każdy komentarz podczas największych zwycięstw G2 i Jankosa. Świetnie oglądało się te mecze mając na drugim ekranie odpalony mikroblog z memami po każdym meczu w bo5.

Ale niestety to wszystko minęło i nie sądzę, żeby nawet powolne poprawianie stanu technicznego strony pomogło. Jest tutaj już po prostu za dużo syfu i samo to odstraszy ludzi od powrotu nie wspominając o nowych użytkownikach. Konta nie usunę, bo jednak nadal kusi tu czasami wejść ale podejrzewam, że powoli skończy się tak jak u innych i będę tu zaglądał raz na kilka dni.

#wykop #oswiadczenie #tibia
  • 2