@mirko_anonim: i o takie anonimowe nic nie robiłam ( ͡°͜ʖ͡°) zgłoś pani sprzątającej, no bo gdzie indziej. Do szefa chcesz iść i mu oznajmić, że kibel zapchałeś czy jak xD
@mirko_anonim: I własnie dlatego w korpo przy kiblach są kamery z rozpoznawaniem twarzy pracownika - żeby było wiadomo kto zapchał sracz i żeby HR mógł dyskretnie takiego delikwenta upomnieć nie robiąc mu siary przy zespole ( ͡°͜ʖ͡°)
Właśnie zapchałem kibel w kołchozie
to znaczy chyba był już zapchany, ale moje kupsko go dobiło
Nie wiem gdzie to zgłosić, trochę stresik, że będą po kamerach patrzeć, kto był ostatnio i będzie się za mną ciągnąć gówniany przydomek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim