Wpis z mikrobloga

@programistalvlhard: Sam bym takiego nie kupił a tym bardziej czymś takim jeździł - ale rozumiem frajdę z nowego zakupu - nawet jakby to miało być dwudziestoletnie Cinquecento ;)

Ciesz się i nie trąb na tych co jadą przepisowo :P

P.S. Jak bym miał kasę to pewnie brałbym coś pokroju tego:
@programistalvlhard: Graty! Super fura! Czyli trzeba było zostać programistą? Pytam w sensie, że ja lvl 32 no i w życiu bym 200k nie uzbierał, bo zarabiam w miarę dobrze od 2 lat (co prawda słabo oszczędzam ale mimo wszystko).
@programistalvlhard: kupiłem w tym roku 320d gt - wymiana oleju w silniku + xdrive, filtrów, oleju w skrzyni - 3k, w ASO rób tylko przeglądy i rzeczy na gwarancje, no chyba że nie masz sprawdzonych warsztatów do BMW to lepiej nie ryzykować. ASO za to samo chciało 5k+ i to też wątpliwa jakość. Szerokości i radości z jazdy, jak to mówią jak już zaczniesz jeździć BMW to nie będziesz jezdził niczym
@agareas: Haha to zależy raz używam raz nie hehe :D mega fajny jest system jazdy w korku tak samo jak autonomiczna jazda autostrada. Fakt ze przeskok gigantyczny ale doszedłem do wniosku ze jak będę kisić ta kasę to nigdy nic nie kupię a wybudowanie domu do milion złotych wiec tez odległy plan a jakieś przyjemności z życia trzeba mieć kiedy jeszcze jest się w miarę młody :p


@programistalvlhard: tak ale
@programistalvlhard: Nooo samochód który pierwotnie chciałem dokładnie w tej wersji silnikowej i nawet lakierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie skończyło się na mniejszych pierścieniach. Pamiętaj że jak sobie zaczniesz sam wymieniać elementy eksploatacyjne to możesz mieć po gwarancji, a w aso skroją niemiłosiernie. A jak już chcesz zachować gwarancję, to uważaj na przebieg, tzn. jest przegląd to musisz jechać, jak przekroczysz kilometry przebiegu do przeglądu, to