Wpis z mikrobloga

Jeżeli chłop nie chce z Tobą być, tylko chce jedynie uprawiać z Tobą seks to znaczy, że nie ma on żadnych innych wartości, jest jak dzikie zwierzę ogarnięte hucią i chęcią przekazania swoich miałkich genów dalej. Wszystko inne, jak ambicje, wykształcenie, poglądy i charakter nie ma dla niego znaczenia - on od urodzenia jest na tyle ograniczony, że dla niego kobieta = dziura i choćby skały srauy a papierz nawiedził go we śnie, on zdania nie zmieni bo to gadzi instynkt każe mu tak myśleć, on nie ma na to wpływu ponieważ nie ma świadomości, że tak jest. Dla niego najważniejsze w kobiecie jest to, "czy ma zdrową tzipke, którą urodzi mu zdrowe dzieci". Samo posiadanie ciby powoduje, że niebieskim wyłącza się logiczne myślenie i góry przeniesie, by zakisić, po czym palcem nie ruszy, by takiej cokolwiek po seksie napisać. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #tinder #badoo #bekazniebieskichpaskow #seks
  • 127
Jeżeli chłop nie chce z Tobą być, tylko chce jedynie uprawiać z Tobą seks to znaczy, że nie ma on żadnych innych wartości,


@AlienFromWenus: a jak chce tylko uprawiać seks i ma 180cm, szeroką szczękę, pełny portfel oraz wielką pałę to co wtedy takiemu mówicie?
Jeżeli chłop nie chce z Tobą być, tylko chce jedynie uprawiać z Tobą seks to znaczy, że nie ma on żadnych innych wartości, jest jak dzikie zwierzę ogarnięte hucią


@AlienFromWenus: sama prawda, a najlepsze jest to że masa kobiet uważa to za "osiągnięcie" feminizmu, bo one też tak mogą xD

No mogą, mogą, ale skazują się na traktowanie jak dzikie zwierzę, tak samo durne jak ci mężczyźni co w kobiecie widzą
Jeżeli chłop nie chce z Tobą być, tylko chce jedynie uprawiać z Tobą seks to znaczy, że


@AlienFromWenus:
...stwierdził, że nie nadajesz się na żonę, ale na kochankę czemu nie. W skrócie- trafiłaś do fuckzone-u.
Dla faceta są kobiety do kochania i kobiety do ruchania. Te do kochania może ruchać, ale tych do ruchania nie pokocha.
@AlienFromWenus: jak napiszę w l.poj. to odpowiesz za siebie w taki sposób że ty jesteś ta porządna i byś takiemu jurnemu byczkowi z kasą odmówiła bo jesteś inna. Inna od innych xd Prawda jest taka że "łobuzy" najbardziej was kręcą a oni nie są z wami bo dobrze się z wami rozmawia
Jeżeli chłop nie chce z Tobą być, tylko chce jedynie uprawiać z Tobą seks to znaczy, że...


... nie masz nic (wg niego) do zaoferowania poza tym i dał cię do kategorii "zabawa tak, ale na serio to nie"

@AlienFromWenus: Nie łam się, może inny cię będzie chciał do związku.
@AlienFromWenus: powiem tak, bo tu już wszyscy jasnowidze się wypowiedzieli, ile masz do zaoferowania dla niego (albo on dla Ciebie) - jak Cię #!$%@?ł i nawet mu się pisać nie chce to znaczy po prostu że on ma w Ciebie #!$%@? xd Napisze jak mu się jaja zapełnią, Ty mu znowu dasz dupy i tak w kółko. Większość facetów jak widzi łatwe roochanie to z tego korzysta.
@AlienFromWenus: brzmi jak zarzutka, parafrazująca tutejsze posty z przgeryw. No tak, czady nie są najlepszymi materiałami na chłopaków.
Problem w tym żeby przeciętny facet średnio dostanie w łapki super laskę, a czad dość często dostałby jakby chciał średnią laskę. Super laski nie chcą uprawiać seksu z przeciętnymi kolesiami chyba raczej?
@AlienFromWenus: Czyli wzięłaś sobie ruchacza i jesteś zdziwiona, że on tylko... no właśnie.
Znam problem z trochę innej strony. Kiedyś od koleżanki, która bardzo mi się podobała usłyszałem, że jestem "za spokojny". W sensie, parę razy przyznałem w towarzystwie, że szukam na stałe. I to był błąd. Jeszcze po kilku głębszych pierd+liłem coś o wierności i inne tego typu bzdury. Koleżanka jakiś czas później związała się z panem "wieczna impreza". Związała
@AlienFromWenus:

hucią i chęcią przekazania swoich miałkich genów dale

„chucią”. I nie każdy kto lubi seks, chce mieć dzieci.

Samo posiadanie ciby powoduje, że niebieskim wyłącza się logiczne myślenie i góry przeniesie, by zakisić, po czym palcem nie ruszy, by takiej cokolwiek po seksie napisać.


Bzdura nr 2. Nie każdy mężczyzna jest tak ograniczony. Po seksie, to się rpzede wszystkim do kobiety mówi, a nie pisze. I trzyma ją w ramionach.
@AlienFromWenus:

Jeżeli chłop nie chce z Tobą być, tylko chce jedynie uprawiać z Tobą seks


A co jeżeli jest odwrotnie? Jeżeli chłop woli być z dziewczyną niż uprawiać seks?
Czasami nawet moja narzeczona zmusza mnie do seksu gdy jestem w trakcie pisania nowej funkcji do programu, szczerze to nie jest przyjemne, ale nie chce zmartwić dziewczyny więc odchodzę od komputera. Ale pod koniec zawsze się przytulamy i jest słodko <3