Wpis z mikrobloga

@AspirantAndrzej: bez kofeiny masz fante, sprite. I nadwodę MUSZYNIANKĘ ktora smakuje mi w #!$%@?.

Jest jeszcze cola (bez słodzików No i MTD) ale one maja małe ilości kofeiny.

Mi akurat smakował tylko ten powyższy energol + był w prawie każdej żabce wiec kupić to się zawsze kupiło
@Jakis_Leszek: Ogólnie lepsza jest mielona kawa od energoli, ale rozumiem, że tutaj bardziej od smaku jest uzależnienie?
Kiedyś swego czasu piłem dużo energoli, ale to głównie dla smaku, bo jeśli chciałem pobudzenia, to tylko prawdziwa kawa.
@Gzyro: pije mielona tez. Z powodu, smaku, wygody głównie, bo kawę trzeba zrobić i nie zawsze wyjdziesz z nią z domu, co innego ta kupiona na mieście. Do pracy tez wygodniej było mi kupić energola niż brać termokubek.

Tak dwie mocne kawy kopały lepiej niż energol, zas energol a pózniej kawa jeszcze lepiejxD
@Jakis_Leszek: zielony monsterek to jest to a ten że zdjęcia zupełnie mi nie podchodzi..Wiadomo są gusty i guściki :) ..Też już długi czas pije po jednym pół litrowym energetyku dziennie staram się nie przekraczać tej ilości..Ale nie potrafie odmówić sobie tej przyjemności :)
@Jawytymyoni: ile czasu pijesz?

Ja drugi dzień nie pije i jestem zadowolony, nie jest to jakieś mega trudne wyzwanie. Trudne będzie gdy mina 2-3 tyg i bede rozważał czy mogę wypić jednego co może skończyć się lawiną.

A co do gustów to niektórzy uwielbiają najtańsze energole marki własnej różnych sklepów czego już kompletnie nie kumalem
@Jakis_Leszek: Namówiłeś mnie, od jakiś 3 lat pije około 4 na tydzień. Trzeba to #!$%@?ć w końcu, najgorzej bo lubię sobie coś słodkiego (niekoniecznie z cukrem) wypić do obiadu. Niestety rynek napoi bez cukru u nas to średniowiecze. Z pół roku temu jakoś nie piłem ich 2 miesiące, ale najgorzej jak jesteś na większych zakupach i bierzesz odruchowo. Zobaczymy ile wytrzymam od jutra.
@styxu: na się trzymam nadal poza lekko nieświadomym drinkiem kafeterii z red bull bo dostałemxD

Poli co planuje dalej trzymać abstynencje chciaz humor podłyxD

Z słodkich masz Coca colę i mtd bez słodzików. Pepsi ma… możesz pic tez tymbarku czy inne multiwitaminy.

Jak mam pic bez cukru to wole pic MUSZYNIANKĘ i to jedno z lepszy rozwiązań
@Jakis_Leszek a jakie piłeś tak z ciekawości? Ja lubiłem tigery wszystkie w sumie i monstery też piłem, ale monstery rzadziej. Jakoś tigery z tym sokiem bardziej mi smakowały
@styxu: piłem w 99% pic rel czyli bubblegum tigera.

Czasami te inne smaki do spróbowania ale żaden inny nie smakował mi tak bardzo aby kupić go więcej niż 2x.
Black tez mi nie podchodził
Monstery tez nie podchodziły mi bo zbyt mocno kopały a smak mi się szybko znudził.

O red bullach nie wspominam
@Henson_: ja wpadłem chyba w błędne koło zmęczenia i niewyspania. Pije jak wstanę energola lub kawe, pózniej kawę bo lubię, ale nie to gorzkie guwno.

Fajnie pobudza i humor lepszyxD

Kiedyś mi tez kawa lub energol wywoływał lęki, teraz albo nie robi tego albo stało się to tak neutralne i zwyczajne, ze tego nie zauważamxD

No nic trzeba będzie zrobić detox