Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: próbowałem sporo kompletów. Najlepszym stosunkiem ceny do jakości odznaczał się brubeck i najtańszy zestaw z decathlon za 25zł, którego kupiłem 15 lat temu i nie produkują go od 10 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zielony_goblin: jeśli chodzi górę to polecam koszulke z krótkim rękawem do biegania kalenji, za bodajże 30 zł. Fajnie odprowadza wilgoć i jest luźna więc trochę bardziej przewiewna niż typowy termo kondon. Sam w takiej jeżdżę i fajnie się sprawca pod kurtką moto
@zielony_goblin: ale tak ze teraz zalozyc zeby bylo cieplej? ja mam gacie z decathlonu i jedne z m-tac. kupowalem na jazde na nartach i normalnie w tym śmigam w jeansach. koszulki też mam jakieś różne od cienki do cieplejszych z decathlonu czy innego allegro.
na lato to dobrze brać jakiegoś brubecka, ale w lato ja nie zakładam nic takiego na siebie - tylko tshirt i kurtka. nie mam potrzeby zakładać termo
@daczka92 no ja mam "termo" z Lidla czyli coś bardziej jak kalesony. góry nie zakładam bo kurtka i tak dobrze grzeje, ale myślę o czyms na cały sezon by po prostu się nie pocić. a dół to do tej pory używałem czegoś z Lidla, ale słabo to wchodzi pod spodnie więc szukałem typowego termo, a i na lato się pewnie przyda by pot nie łał się po dupie