Wpis z mikrobloga

że spam Wołyniem


@YouTouchMyTralala: To nie jest żaden spam tylko propagowanie wiedzy historycznej. Ma na celu pielęgnowanie historii Polski, a nie przekonywanie kogokolwiek do przyjęcia jakiejś postawy. Skoro ukry z dumą noszą symbole katów, upamiętniają ich na wiele możliwych sposobów to ja mam obowiązek przypominać o losach ich ofiar. Robiłem to od zawsze i będę robił i nie zmienią tego, żadne manipulacje i wyzwiska czcicieli ludobójców spod znaku upa.
@YouTouchMyTralala: Przecież druga armia świata jest obiektem drwin wykopowiczó, jej straty są nie możliwe do odbudowania, jej potencjał nie istnieje więc jakim cudem miałaby przenieść się na terytorium Polski? Dwa jesteśmy członkiem NATO i UE, więc nie ma możliwości by Rosjanie mieliby powody by atakować jakiegokolwiek członka najsilniejszego sojuszu wojskowego świata. Bajeczki jak to ukraina broni Nas przed czymkolwiek są śmieszne ( ͡ ͜ʖ ͡)
@brusilow12 druga armia w teorii a w praktyce działa jak cały ruski mir, czyli gównianie. Dlatego właśnie jest obiektem drwin. Mimo wszystko niesie jakieś zagrożenie dla Polski, któremu lepiej przeciwdziałać, co robi Ukraina walcząc na swoim terytorium przez co my nie musimy walczyć na naszym