Wpis z mikrobloga

Skoro przy tak debilnie prostych rzeczach się myli to jak mu można ufać w tych bardziej złożonych xD ostatnio napisałem mu żeby wyliczył koszt paliwa dla 4 osób, podałem mu dane i takie cuda wypisywał że za głowę się łapałem

Odpowiedz


@agdybytak: ChatGPT nie był projektowany do tworzenia obliczeń, nie ma też informacji dalszych niż 2021 rok (albo 2022, jeśli aktualizowali dane), a nie ma danych potrzebnych do przewidywania. Jakbyś zapytał
@dr_Manfred_Hubstauber: ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania ogólnych problemów, tylko przystosowanym do prowadzenia luźnych konwersacji modelem językowym.
ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania ogólnych problemów, tylko przystosowanym do prowadzenia luźnych konwersacji modelem językowym.
ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania ogólnych problemów, tylko przystosowanym do prowadzenia luźnych konwersacji modelem językowym.
ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania ogólnych problemów, tylko przystosowanym do prowadzenia luźnych konwersacji modelem językowym.
ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania