Wpis z mikrobloga

Wykopki, apeluje do was! Brońmy tej pięknej młodej dziewczyny! Naraziła się lewactwu tym że zacytowała słowa z Biblii i broniła własnej wiary oraz niezłomnie prezentowała postawy katolickie, patriotyczne i konserwatywne. Teraz grozi jej 5 miesięcy ograniczenia wolności (prac społecznych).
Pokażmy ile nas jest oraz nasz sprzeciw wobec lewackiej cenzury.
Szanujesz tą młodą dame oraz jej niezłomną postawe = plusujesz!
#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #kosciol #polska #wykopefekt #najjjka
jaszczurki - Wykopki, apeluje do was! Brońmy tej pięknej młodej dziewczyny! Naraziła ...

źródło: MjAyMzA0YgsgGztJbktvHmNDbxMoEmFINFt3WG4HdV45VisTLVU_DzEWYx0zRT0LNgljCi0fLBooVjtLblQkGTEVLANuVSAIJB1iQnQJKF0iT3xXeQMoW2xNLBxwHXVZI0lgQ3QIe15zHy9JdlR7SDw

Pobierz
  • 79
Bo 'mowa nienawiści' to jest to samo wyssane z dupy gówno co 'obraza uczuć religijnych'. Kompletnie subiektywne zaprzeczenie wolności słowa.


@LifeReboot: być może uważasz, że każdy powinien mieć prawo gadać na ulicy i pisać w mediach, że Rzydów należy wygnać z kraju albo spalić w piecu, bo to parszywi złodzieje. Ja nie.

Naraziła się lewactwu tym że zacytowała słowa z Biblii


@jaszczurki: Było nie pluć ksenofobią, bardzo prosto można było tego uniknąć - beka z bibliary xD Z tego co mi wiadomo, zniewaga na tle narodowościowym jest karalne. Uważasz, że katolik powinien stać ponad prawem, płateczku śniegu?

lewackiej cenzury


Jakiej cenzury? Przecież nie ma państwowego zakazu wypowiadania się, prawdopodobnie są tylko kasowane jej materiały z jakichś prywatnych podmiotów, geniuszu - te maja wlasny
@jaszczurki: pięknej? A pawłowicz już nie będziesz bronił bo jest brzydsza co? Polecam ci nie patrzeć na wygląd, tylko na poglądy. Sam się kilka razy nadziałem że taka ładna dziewczyna , a taki okropny charakter i poglądy. Nie daj się omamić wyglądem.

A co do najjjki to obejżyj inne jej filmy. Chwali się pierścionkami, paczkami od widzów, ile to ona nie wydała. To jest to katolickie zachowanie? To jest pycha.

Albo
Wykopki, apeluje do was! Brońmy tej pięknej młodej dziewczyny!


@jaszczurki: nie mam zamiaru jej bronic bo jest "piękna", ani dlatego że jest dziewczyną, ani dlatego że jest wierząca. To nie jest argument.

Z drugiej strony ten cyrk, który odstawił prokurator jest godny potępienia.
Nie wiem czy ją uwolnią od zarzutów. Może lepiej by było jakby poszła siedzieć a potem się okazało, że to było niesłuszne oskarżenie. Wtedy mogłaby zostać męczennicą. To
Powiedziała, że nie przyjęłaby żadnej osoby z kraju dotkniętego wojną i przedstawiła cytat z Pisma Świętego. "Nie wprowadzaj do domu byle kogo, bo ileż to ran może zadać włóczęga."


@jaszczurki

to jest lewaczka która się podszywa pod wartości. Nie zna przekazu zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa:

Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście jednym w Chrystusie Jezusie” [Ga 3,