Wpis z mikrobloga

@El_Trufel i takie osoby bez wyobraźni rządzą naszym krajem, jedyne co mają to chytrość, lizanie dupy i iście po trupach do celu. Strach pomyśleć co są w stanie zrobić ludzie w dodatku inteligentni
@Rocky_Zuma_Skye: czarna skrzynka to urządzenie zabezpieczone i oddane bezpośrednio po zdarzeniu. To co dostaliśmy miesiąc po wydarzeniu, to jakieś rozbebeszone gówno, bo na pewno nie czarna skrzynka tu-154m (101). Biorąc pod uwagę tzw. nagranie, prezentowane przez towarzyszkę anodinę i przyklepane przez towarzysza millera, oraz serię tajemniczych zgonów świadków wydarzenia trzeba być nie lada debilem aby przyjmować narrację kacapów. Kacapów, których kłamstwo i skrytobójstwo to drugie imię. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zagadkowa-smierc-rosyjskiego-naukowca-Sprawowal-piecze-na-czarna-skrzynka-polskiego-tupolewa-8409887.html
@ZlyCzarodziejRumburak Typie, nasi specjaliści byli u Kacapow kopiować nagrania ze skrzynek. Pisowskie śmiecie nie zrobiły w sprawie nic oprócz zgniatania puszek i eksplozji parówek. Trzeba być debilem żeby łykać te żenujące rewelacje pisowców, którzy po trupach już osiem lat się wspinają, a ich kłamstwa orają nawet byli członkowie ich komisji. Głąbie.

"czytamy na portalu niezależna.pl" Ładne źródła wklejasz, takie #!$%@? xD
@Rocky_Zuma_Skye: masz na myśli tego siwego kutafona Laska. który ze strachu wałił czołem w chodnik (opłacanego przez Tuska)? A może Ewę Kopacz?! To są ci spece?! Nie bądź naiwny. Ja mam w dupie pisowców i Macierewicza, ale widzę że jest teatrzyk dla tłuszczy robiony i zamiatanie pod dywan. Ukry już wiedzą i generalnie wywiady wiedzą, ale jest cisza bo nikt nie jest zainteresowany robieniem wojny o głupotę pisowskich polityków, którzy do