Wpis z mikrobloga

Patrząc na tzw pokolenie Z żałuję że nie zostałem jakimś psychiatrą albo psychologiem bo poziom odklejenia młodych to jakiś inny wymiar a upadek będzie bardzo głośny(i wymagający dużych pieniędzy dla terapeutów):

- Chyba najbardziej sprane przez konsumpcjonizm pokolenie, iPhone + dobry samochód + bezcelowe podróże to minimum żeby się normalnie czuli
- Praktycznie każdy z nich chce zostać jakąś gwiazdą tiktoka albo youtube, spędzanie całej młodości przed ekranem
- Uważają że normą jest posiadanie lambo w garażu, 100m mieszkanie w centrum warszawy i wycieczki na bali 3 razy w roku
- Śmieją się z dziadków kupujących garnki a sami kupują jakieś buty za 5k bo tak im powiedziała gadająca morda w internecie
- Dali sobie wmówić że seks to jest podstawowa potrzeba taka jak jedzenie więc ruchają się na prawo i na lewo nie zważając na konsekwencje(choroby weneryczne/niemożność założenia rodziny)
- laski mają wymagania #!$%@? w kosmos które spełnia może 0.001% mężczyzn (+190cm, 30k msc, mercedes, własna firma, dobry w łożku, łobuz ale nie zdradza itp)
- brak jakichkolwiek umiejętności oprócz obsługi telefonu - będzie płacz dlaczego za wstawienie rurki hydraulik bierze im połowę pensji

A tymczasem w UE wchodzą nowe dyrektywy(które zresztą pokolenie Z chętnie popiera bo oni są eko) mające na celu chronić klimat. Tylko że nie zdają sobie sprawy z tego że ich ukochane podróże i mieszkanie w centrum to niedługo będzie luksus dla elit, robaki takie jak oni mają siedzieć w małej klitce a nie latać sobie samolotami w co 2 weekend

#pokoleniez #bekazpodludzi #warszawa #niebieskiepaski #psychiatria #psychologia #przegryw #rozowepaski #podroze
  • 52
@Viado: Za każdym razem o tym pokoleniu Z czytam co innego i sprzecznego ze sobą, raz że konsumpcjonizm, raz że mają w dupie szpanerstwo, raz że dążą do rozwoju a raz że nie chce im się pracować no chyba że niektórym się chce. Zupełnie jakby po prostu w tym zakresie PESELi były różne osoby z róznymi zajawkami i potrzebami a nie jakaś bezkształtna jednostka która wyszła z tabelki w excelu jakiemuś
@Viado: Niestety, ale zostałeś tylko nieudacznikiem który na te wszystkie rzeczy patrzy z chorą zazdrością. Zostaje pisanie wysrywów na wykopie.
Y here (i bliżej mi do X niż do Z) i każda rzecz którą wymieniłeś jest dla mnie jak najbardziej normalna i jak widzę dla mojego środowiska również. To, że twoi znajomi troglodyci z magazynu czy innej gówno pracy to osoby o niskim mniemaniu i podkulonym ogonie to akurat jest gównem,
@Viado: mysle ze to nie tylko pokolenie Z ale wszyscy uzaleznieni od telefonow i social media w dodatku pod wplywem wschodniej kultury szpanerstwa i ''zastaw sie a postaw sie'', ja jestem millenialsem i wiekszosc osob ktore znam z polski kupuja na potege rzeczy polecane przez influencerow, potrafia sie zadluzyc zeby kupic buty czy iphona a laski sa tak ostrzykniete ze niedlugo popekaja. ich glowny cel w zyciu to siedziec i nic