Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pamiętam jak koło 2010 roku, jakoś pod koniec mojego liceum, kiedy politycy zaczęli w Polsce mocniej odkrywać media społecznościowe, pomyślałem: jakie to byłoby żałosne głosować na jakiegoś polityka który marnuje swój dzień na Twitterki i podobne bzdury wdając się tam w głupkowate rozmowy.

2023 rok i mamy polityków na Instagramie i TikToku robiących rolki, stories i inne syfy, a jeden ma nawet podobno pub ze ściana pełną memów (serio).

Najgorzej #polityka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach