Wpis z mikrobloga

@Bover: mnie najbardziej dupsko boli że to musiało zadziałać i by zadziałało, ale nikt nie uwzględnił że grubas nie gra zgodnie z zasadami i tak po prostu sobie zablokowali handel akcjami by to naprawić xD

straciłem nooo z 400zł na tym
  • 0
@wersalski_kasztaniQ: ile władowałeś w to? xD

Nie uważasz, że ktoś kto udaje że ma pojęcie o tym procederze, kupił akcje po dziesięciokrotnie zawyżonej cenie oraz kipi agresją na każde wspomnienie o tym, że jest frajerem wydymanym w oczywisty sposób, jest kretynem?
Nie uważasz, że ktoś kto udaje że ma pojęcie o tym procederze, kupił akcje po dziesięciokrotnie zawyżonej cenie oraz kipi agresją na każde wspomnienie o tym, że jest frajerem wydymanym w oczywisty sposób, jest kretynem?


@Bover: w #!$%@? to mam każdy jest kowalem swojego losu. Martw się o siebie nie o innych bo największy ból dupy jest u ciebie narazie xD.
najlepsze ze jak się ich ostrzegało to wyzywali


@Jamniki2: wykopek nie ufa międzynarodowym organizacjom ostrzegających konsumentów wyzywając ich od oszustów, ale z chęcią zaufają randomowemu użytkownikowi, który mówi, żeby KUPOWAĆ TERAZ xD
@Bover opanowałem kółeczka na amc tak, że sam bym się po sobie nie spodziewał, obróciłem z 5 razy i zarobiłem w sumie prawie 4k USD, choć była jedna sprzedaż na solidnym minusie i sporo kupy w majtkach na -40%. spekula nauczyła mnie dużo wewnętrznego spokoju vel #!$%@? życiowego, czas spędzony przed konkutrem uznaje za fajne hobby i rozrywke