Wpis z mikrobloga

via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Raz dałem sobie na wstrzymanie, że można przymknąć oko - to powtarzając po klasyku Fredzie, oka to już nie mam. Największy błąd życiowy, bolesna lekcja i w ogóle otwarcie oczu tak że zrywa powieki. Tu nie chodzi w ogóle o samą przeszłość jako działania podejmowane przez kogoś (będę sprawiedliwy - to jest uniwersalna sprawa tycząca się tak kobiet jak i mężczyzn), tylko o to jakie ktoś ponosi za to konsekwencje.
  • Odpowiedz