Wpis z mikrobloga

Jest tylko jedno rozwiązanie....


@itsoverforme32445: Ciągle trafiam na te wasze płacze, że ktoś proponuje terapię.
A jakie ma być to wyjście?
Baba ma przyjść i wleźć Wam do łóżka, a prezes firmy przysłać kierowcę byście zaczęli pracę w korpo za 15k?

Ludzie się kształcą, chodzą do lekarzy, na siłownię, nadrabiają swoje wady by żyć, a Wam wiecznie źle i to nie dla Was.
Pewnie, że jak ktoś jest brzydki i biedny
@Luks_x

Ludzie się kształcą, chodzą do lekarzy, na siłownię, nadrabiają swoje wady by żyć, a Wam wiecznie źle i to nie dla Was.


Wymaxxowałem już wszystko co mogłem oprócz korekty powiek dolnych z tzw. liftem środkowym twarzy, ale to zrobię w niedługim czasie. Z fatem
ale może mieć atut w postaci gadki, inteligencji, wrażliwości itp.


@Luks_x: GIGAcope

Kiedy Wy się w końcu nauczycie, że te "atuty" są jak kwiatki do kożucha w przypadku nieurodziwych mężczyzn?

Jeśli kobieta zaczyna patrzeć na "gadkę, inteligencję, wrażliwość, itp. nic nie znaczące gówna", to znaczy, że posiada przynajmniej jedną z następujących cech:

- jest samotną matką
- jest po 30
- jest po toksycznej relacji z Chadem albo O$kim
- jest
@Blackmore: A co mu mają powiedzieć? Tak, tak, masz rację, twoja frustracja jest doskonała, frustruj się i nienawidź jeszcze bardziej, o jaki ty biedny, masz prawo nienawidzieć wszystkich w koło i wyżywać się w Internecie XD

No kur.a ile wy macie lat? Dopóki nie skorzystasz z pomocy specjalisty dotąd będziesz tkwił w takim stanie. Samemu kilka lat temu przechodziłem nerwicę lękową i gdyby nie dobrze oraz szybko dobrana farmakoterapia i psychoterapia,
Kiedy Wy się w końcu nauczycie, że te "atuty" są jak kwiatki do kożucha w przypadku nieurodziwych mężczyzn?


@Pastaadastra: Może 5 % ludzi jest rzeczywiście tak genetycznie brzydka, że nawet najlepsi makijażyści i ubrania z Louis Vuitton nie pomogą. Kolejne 5 % może być tak piękna, że w podartej piżamie będzie wyglądać atrakcyjnie. Natomiast zdecydowana większość jest przeciętna. A o tym czy są atrakcyjni decyduje odpowiednio dobrany ubiór, fryzura itp.

O
@Lambo994: I co? Aby pójść do psychiatry z powodu zaburzeń lękowych potrzebowałeś rady randomów z Internetu?

Serio uważasz, ze "idź pan #!$%@? na terapie" albo "dzięki terapii będziesz miał seks na wyciągnięcie ręki" to są jakieś mądre rady dane w dobrej wierze? Przecież ten pierwszy zwrot to jest po prostu "lecz się" - tyle, ze innymi słowami. A to drugie to jest jakieś obiecywanie złotych gór w rodzaju zainwestuj w Amber
I co? Aby pójść do psychiatry z powodu zaburzeń lękowych potrzebowałeś rady randomów z Internetu?


@Blackmore: To po #!$%@? typ się pyta w ogóle ludzi o porady? Niech dalej siedzi przed kompem i narzeka. Nie potrzebowałem rady randomów z Internetu, bo wiem, że jak mam problem to udaję się z nim do specjalisty. A kumam się z randomami w Internecie z innymi problemami i wzajemnie się nakręcamy na forach, gdzie z
Źródło


@Lambo994: Życie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie i przeciętny zmysł obserwacji jest w stanie dostrzec prawidłowości i schematy w zachowaniu ludzi. Wystarczy tylko nie żyć w wyparciu.
Jeśli kobieta zaczyna patrzeć na "gadkę, inteligencję, wrażliwość, itp. nic nie znaczące gówna", to znaczy, że posiada przynajmniej jedną z następujących cech:


- jest samotną matką

- jest po 30

- jest po toksycznej relacji z Chadem albo O$kim

- jest w ciąży i na gwałt szuka "ojca"


@Pastaadastra: No i? Gdzie tu jest problem?
terapie


@Luks_x: mam takie pytanie do Ciebie, na poważnie, będę mega wdzięczny jak będziesz w stanie odpisać - co daje terapia?

Tzn. osobiście myślę o terapii, sam jestem chłopem level 25, co nigdy nie miał kobity... ale u mnie wszystkie odrzucenia jakie miałem od kobiet, to głównie dlatego bo jestem za niski (171cm here), nudny (z natury jestem małomówny), czy nieogarnięty/niezaradny (bo nie mam samochodu i mieszkam z rodzicami, bo zbieram
@itsoverforme32445: negowanie skuteczności terapii jest tak samo głupie jak dawanie takich debilnych porad.
Świetny komentarz idź na teriapie, ale jaką do cholery terapię? Z czego? W jakim celu? Zbudowania własnej wartości?
Na ile terapeuta może ci w tym pomóc jeśli on cię tylko wysł#!$%@??

prawdziwa porada to znajdź kolegów i zacznijcie razem uprawiać sport, chodzić do klubów czy zajmijcie się pasjami, koleżanki też mogą być żeby nie dyskryminować. Pomiędzy kumplami możesz
Tzn. osobiście myślę o terapii, sam jestem chłopem level 25, co nigdy nie miał kobity... ale u mnie wszystkie odrzucenia jakie miałem od kobiet, to głównie dlatego bo jestem za niski (171cm here), nudny (z natury jestem małomówny), czy nieogarnięty/niezaradny (bo nie mam samochodu i mieszkam z rodzicami, bo zbieram na kredyt na wplate wlasna XD).


@khaotic_kveth: Ja pierdziele, i po co mialbys iśc na tą terapie? Żeby być wyższym. Czego
I co? Aby pójść do psychiatry z powodu zaburzeń lękowych potrzebowałeś rady randomów z Internetu?


@Blackmore: J Łatwiej pytac o rady w internecie niz sie wygadywać na zywo jakiemuś nieznajomemu gościowi. ALe tego nie rozumiesz bo nie masz zaburzen
Nieprawda. NIe tak dawno taka


Jeśli kobieta zaczyna patrzeć na "gadkę, inteligencję, wrażliwość, itp. nic nie znaczące gówna", to znaczy, że posiada przynajmniej jedną z następujących cech:


- jest samotną matką

- jest po 30

- jest po toksycznej relacji z Chadem albo O$kim

- jest w ciąży i na gwałt szuka "ojca"


@Pastaadastra: W takim razie moze warto szukać po 30...
ALe gadka na pewno ma znaczenie, bo nieraz udalo
@itsoverforme32445: przegrywy:moje interesowania zainteresowania to nauka, ogólnie nauka mnie kręci, łap oskarku badania o wpływie stosunku obwodu nadgarstka do średnicy zakoli na niemożność znalezienia dziewczyny, yebane geny

Też przegrywy: badania potwierdzające skuteczność terapii to scam, a w ogóle to terapia nie pomoże na za chude nadgarstki więc i tak to nic nie da
@itsoverforme32445: Typ też pisał o tym że kontakty z jakimikolwiek ludźmi są problemem, brak znajomych, niskie umiejętności społeczne, frustracja życiowa, samotnosc, niska samoocena I inne, nie pamiętam dokładnie. Jeśli sam nie może sobie z tym poradzić, a na to wychodzi z treści jego postów, to jakie dalibyście mu sposoby na wyjście z tego? Randomy z internetu mu raczej nie pomogą. Chlopak od lat funkcjonuje w takim stanie. A terapia nie jest
Pobierz
źródło: Screenshot_20230418_050340_Facebook
I co niby da mi terapia?


@khaotic_kveth: Terapia nie jest każdemu potrzebna, tylko tym co mają problemy natury psychicznej (wszelki, łącznie z samooceną itp). Dla pozostałych jest to co pisałem. Praca nad sobą w sensie wyglądem, zarobkami itp.

Oczywiście dla brzydkiego i niskiego znalezienie kogokolwiek jest znacznie trudniejsze niż dla innych, ale po prostu trzeba zrobić co się da i ciągle szukać połówki. No obniżyć wymagania. Jasne, że na modelkę szanse