Wpis z mikrobloga

15 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

14 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 3 MIESIĘCY TESTUJĘ MINOXA TYLKO RAZ DZIENNIE, NA TEN MOMENT JEST REGRES)
14 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE (1.25 MG CO 2 DZIEŃ)

Jakie odczuwam skutki uboczne?

*wahania nastroju, jestem prawie w 100% pewny, że kiedyś nie miałem tak różnych emocji w ciągu dnia (mimo, że mój aktualny lifestyle nie jest jakiś emocjonujący, wręcz powiedziałbym, że nudny.)
*brak libido i porannych wzwodów (jednak te skutki uboczne miałem już przed wejściem na te środki, także ciężko stwierdzić przyczynę)

Reszta skutków ubocznych (poprzednie posty) minęły gdy dopiąłem sen, nawodnienie, dietę, medytację oraz treningi siłowe)

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

*podczas kąpieli masaże głowy 5-10 minut
*alocutan forte/loxon 5% 1x dziennie na cały obszar głowy (jeszcze 3 miesiące temu było to 2x dziennie)
*finaster (finasteryd) 1.25mg co drugi dzień
*1.5-2mm mikroigłowanie co tydzień, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy (twarz też igłuję)

Co suplementuję (stricte na włosy)

*finaster (finasteryd) 1.25mg co 2 dzień
*minoxidil 1x dziennie na cały obszar głowy

W razie pytań lub porad proszę pisać komentarze lub pisać do mnie wiadomość prywatną.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Obserwuj hasztag #p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (zamiast 0 pisać O i bez spacji wszystko razem) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.
Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja
s0ngo_ - 15 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)
...

źródło: twarzprzod

Pobierz
  • 42
  • 0
@Big_Fomo: może i tak, ale gdy mam dłuższe to nie widać tylu niedoskonałości.. które teraz są bardzo widoczne jak środek włowy, mniejsza gęstość z przodu itd.

Więc chcąc nie chcąc będę zapuszczać, ale nie aż tak jak poprzednim razem.
@s0ngo_: Nie no wiadomo, że jakieś prześwity zawsze są, ale wiele zależy też od włosów. Jak masz czarne i grube, to będzie dużo słabiej widać niż przy cienkich i blond. Dlatego zresztą araby i murzyni dobrze wychodzą na przeszczepach.