Wpis z mikrobloga

15 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

14 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 3 MIESIĘCY TESTUJĘ MINOXA TYLKO RAZ DZIENNIE, NA TEN MOMENT JEST REGRES)
14 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE (1.25 MG CO 2 DZIEŃ)

Jakie odczuwam skutki uboczne?

*wahania nastroju, jestem prawie w 100% pewny, że kiedyś nie miałem tak różnych emocji w ciągu dnia (mimo, że mój aktualny lifestyle nie jest jakiś emocjonujący, wręcz powiedziałbym, że nudny.)
*brak libido i porannych wzwodów (jednak te skutki uboczne miałem już przed wejściem na te środki, także ciężko stwierdzić przyczynę)

Reszta skutków ubocznych (poprzednie posty) minęły gdy dopiąłem sen, nawodnienie, dietę, medytację oraz treningi siłowe)

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

*podczas kąpieli masaże głowy 5-10 minut
*alocutan forte/loxon 5% 1x dziennie na cały obszar głowy (jeszcze 3 miesiące temu było to 2x dziennie)
*finaster (finasteryd) 1.25mg co drugi dzień
*1.5-2mm mikroigłowanie co tydzień, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy (twarz też igłuję)

Co suplementuję (stricte na włosy)

*finaster (finasteryd) 1.25mg co 2 dzień
*minoxidil 1x dziennie na cały obszar głowy

W razie pytań lub porad proszę pisać komentarze lub pisać do mnie wiadomość prywatną.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Obserwuj hasztag #p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (zamiast 0 pisać O i bez spacji wszystko razem) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.
Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja
s0ngo_ - 15 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)
...

źródło: twarzprzod

Pobierz
  • 42
@benkenobi1111: Kiedyś mi migneło badanie(szukałem i nie mogę tego znaleźć teraz), że spożywanie granatu (albo soku z granatu) obniżyło estrogen o 27%.
Miałem okres w swoim życiu gdzie jadłem 1 seler naciowy dziennie oraz 1 granat dziennie. Miałem wtedy życiówkę top 1 cerę i włosy. Możesz spróbować, drogo cię to nie wyjdzie.
@TypicalPolack: No i co z tego, że ci ten estrogen odrobinkę wzrośnie xD wmówili ci, że wszystko, co złe, jest winą estrogenu, a tak naprawdę:
1) korzystny efekt testosteronu na kości jest wywierany w większości przez aromatyzację do estradiolu i inhibitory aromatazy/wadliwy receptor estrogenowy alfa powodują osteoporozę
2) korzystny efekt testosteronu na libido jest wywierany w większości przez aromatyzację do estradiolu (jest bardzo silna w regionie mózgu odpowiedzialnym za libido) i