Wpis z mikrobloga

15 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)

14 MIESIĘCY NA MINOXIE. (OD 3 MIESIĘCY TESTUJĘ MINOXA TYLKO RAZ DZIENNIE, NA TEN MOMENT JEST REGRES)
14 MIESIĘCY NA FINASTERYDZIE (1.25 MG CO 2 DZIEŃ)

Jakie odczuwam skutki uboczne?

*wahania nastroju, jestem prawie w 100% pewny, że kiedyś nie miałem tak różnych emocji w ciągu dnia (mimo, że mój aktualny lifestyle nie jest jakiś emocjonujący, wręcz powiedziałbym, że nudny.)
*brak libido i porannych wzwodów (jednak te skutki uboczne miałem już przed wejściem na te środki, także ciężko stwierdzić przyczynę)

Reszta skutków ubocznych (poprzednie posty) minęły gdy dopiąłem sen, nawodnienie, dietę, medytację oraz treningi siłowe)

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

*podczas kąpieli masaże głowy 5-10 minut
*alocutan forte/loxon 5% 1x dziennie na cały obszar głowy (jeszcze 3 miesiące temu było to 2x dziennie)
*finaster (finasteryd) 1.25mg co drugi dzień
*1.5-2mm mikroigłowanie co tydzień, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy (twarz też igłuję)

Co suplementuję (stricte na włosy)

*finaster (finasteryd) 1.25mg co 2 dzień
*minoxidil 1x dziennie na cały obszar głowy

W razie pytań lub porad proszę pisać komentarze lub pisać do mnie wiadomość prywatną.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Obserwuj hasztag #p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (zamiast 0 pisać O i bez spacji wszystko razem) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.
Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja
s0ngo_ - 15 MIESIĄC PO PRZESZCZEPIE W TURCJI. (ŚCIĄŁEM WŁOSY NA 0 W DNIU 18.03.2023)
...

źródło: twarzprzod

Pobierz
  • 42
Napisales, ze wgl nie czujesz mikronakłuwania. Ja również to wykonuje od 3 miesięcy i dla mnie przy 1,5 mm ból jest istotnie odczuwalny i nieprzyjemny.
@s0ngo_: Mirek, używam minoxidil od 2msc i mam taki problem, że bardzo mi wysusza skórę głowy, mam pełno złuszczonej suchej skóry między włosami (coś w stylu łupieżu). Może coś podpowiesz jak sobie z tym poradzić ?
Totalny overkill. Minoxidil i o zgrozo finasteryd po przeszczepie można sobie darować. Może i masz włosy, ale za to przynajmniej żadnej przyjemności z życia :)
@s0ngo_: może zacznij używać więcej minoxa na tył głowy? ale przód bardzo ładnie, a pamiętam twoje wpisy sprzed b dawna

W ogóle pytanie, po przeszczepie włosów zauważyłeś przerzedzenie w miejscu w którym pobrano Ci grafy? Wiem, że siłą rzeczy włosów musiało tam ubyć, ale jestem ciekaw na ile zauważyłeś różnicę?
@Fucktyczniee: nie ma tragedii z tyłu, więc szkoda minoxa... i tak z tyłu będę zapuszczać trochę dłuzsze a wtedy w ogóle nie widać , że coś tam było ruszane :). Tylko jak mam krótko to widać jednak, że coś tu było robione. Nie jest to jednak jakieś bardzo bardzo zauważalne.. także spoko :) , dzięki!
@s0ngo_: Kierwa naprawdę to dobrze wygląda. Byłeś polakiem zakolakiem, a teraz wyglądasz jak człowiek.
A tak przy okazji -fin obniżając DHT jednocześnie doprowadza do zwiększenia estrogenu co odpowiada za mniejsze i większe skutki uboczne. Dorzuć sok z granatu (albo jedz jeden granat dziennie) na zbicie estrogenu. Powinno pomóc z tymi wahaniami nastroju