Wpis z mikrobloga

Sny to #!$%@? sprawa.
Śniła mi się dzisiaj znajoma, której nie widziałem od przynajmniej 15 lat. Nigdy nie miałem z nią żadnej romantycznej zażyłości, ani nawet nie myślałem o niej w ten sposób. W sumie to nawet nie byliśmy jakimiś bliskimi znajomymi, bardziej znajomi znajomych.
I w tym śnie mieliśmy bardzo płomienny romans, potajemnie urywaliśmy się z jakichś spotkań ze znajomymi, żeby iść się bzykać jak króliki. To jest tego typu sen, że po obudzeniu się żałujesz, że to tylko sen. I oczywiście teraz cały dzień emocjonalnie rozwalony na wzdychanie do osoby, której nie widziałem od lat i z bardzo dużym prawdopodobieństwem nigdy więcej nie zobaczę i do sytuacji, które nigdy się nie wydarzyły i wydarzą. ¯_(ツ)_/¯
Mózgu, dlaczego mi to robisz?

#sny #sen ##!$%@? #wtf #podswiadomosc
  • 22
@pilot1123 niekoniecznie, zgrabna bezdzietna korpomanagerka po rozwodzie.

@PazzaMorte i co mam napisać? "hej, nie widzieliśmy się od 15 lat, a nawet wtedy nie znaliśmy się jakoś bardzo dobrze, ale śniło mi się, że się ruchamy, co ty na to, żebyśmy się na serio poruchali?"

@Aurezaliusz mi już kilka razy przytrafił się podobny sen, za każdym razem z kimś innym i są to dziewczyny, z którymi serio niewiele mnie łączyło (bo snów z
@troglodyta_erudyta: Miałem kiedyś taki, że serio było mi aż smutno.
Przyśniła mi się taka młodociana miłość. Dziewczyna, którą niby znałem ze szkoły (a w realu nigdy nikogo takiego nie widziałem), niewinny związek, pocałunki, spędzanie czasu razem, seks, rozmowy itp.

Łaziło to za mną parę dni, aż mnie w żołądku ściskało. A jak to teraz wygląda, to tam #!$%@?, już pisłem:
https://wykop.pl/wpis/65266859/mirki-z-waszego-doswiadczenia-jakie-polecacie-miej#231350137
@troglodyta_erudyta: Sny potrafią bawić. Nie wiem jak ludzie ale ja mam raz na milion lat romantyczny sen, mogłabym je na palcach policzyć więc raczej je pamiętam. Pare lat temu wyśniłam absurd. Śniło mi sie że jestem strasznie zakochana, biegam po łące na bosaka z moim partnerem którym był aktor M. Damięcki. Nawet mi się nie podoba w realu. Nigdy tak nie byłam zakochana z wzajemnością, po obudzeniu mega rozczarowanie że to
Śniło mi sie że jestem strasznie zakochana, biegam po łące na bosaka z moim partnerem którym był aktor M. Damięcki. Nawet mi się nie podoba w realu


@arinkao: Jak sobie wpisałem w google tego aktora to aż mi się przypomniało jak na sylwestra był taki jeden dynamiczny banan, i koleżanka się zarzekała, że on jej się w ogóle nie podoba i denerwuje ją swoim zachowaniem. Tego samego wieczora się z nim
i co mam napisać? "hej, nie widzieliśmy się od 15 lat, a nawet wtedy nie znaliśmy się jakoś bardzo dobrze, ale śniło mi się, że się ruchamy, co ty na to, żebyśmy się na serio poruchali?"


@troglodyta_erudyta: teraz to pajacujesz, i po co? Nick chyba nie jest przypadkowy xD
napisz: nie widzieliśmy się 15 lat ale ostatnio przypomniałem sobie naszą znajomość i zastanawiam się co u Ciebie? Może masz ochotę na