Wpis z mikrobloga

~ "Ja nawet słyszałem... Ja nawet słyszałem za ścianą jak moja mama tak robiła tak "ach ach Jak mi dobrze mężu jeszcze więcej, 4 razy po 2 razy. I za chwilę znowu za ścianą: Ach, ach! Jak mi cudownie, nie przestawaj! Bo ja takie rzeczy w zerówce wyczuwałem co tata z mamą w nocy robi czy kołdra się rusza czy nie rusza, czy sprężyny prychają czy nie prychają... Hah, kurde ja w zerówce to wiedziałem. Ja nigdy nie wierzyłem, nigdy, że bocian mnie z ciepłych krajów do gniazda w jajeczkach zostawiał... Hahahaha, albo Mikołaj w paczce, albo w kapuście mnie znaleźli albo w ogórkach kiszonych, ja nigdy w to nie wierzyłem! Ja powiedziałem mamo tak: Dobra mamo; ja chodzę do zerówki mamo, mam 6 lat, tata wchodził na ciebie, ty tatę obracałaś, tata na ciebie i tak dzieci powstają prym, prym! Nie, ja nigdy w to nie wierzyłem, że... Ja już chodziłem do Kołbaskowa do zerówki, do podstawówki to sprzątaczkom fartuszki do góry podnosiłem, bo wiedziałem co to jest miłość, iskierka nadziei. Ja też robiłem w zerówce! Ja nauczycielkom też spódniczki do góry podnosiłem w zerówce, w Kołbaskowie! Ja nawet... do dyrektorki mówiłem "kochanie", do pedagog "czy ci zatańczyć na stole S T R I P T I Z". Ja też tak robiłem! Nie ja zo... Przyszłem... Kawkę z wami wypić, kawkę cappuccino. Tak, dobrze, idę. Tak, bo y y byłem tam w przychodni i pielęgniarka dała mi kawkę KA-PU-CZINO! Dobrze, idę, idę. Nie ma za co, ja idę jeszcze dzisiaj do Kołbaskowa do opieki społecznej STRIPTIZ im zatańczyć! Ja im pokażę striptiz! W opiece społecznej w gminie, na stole bilardowym. Idę im striptiz zatańczyć, striptiz idę... Ja im pokażę, że... 4 razy po 2 razy, 8 razy raz po raz, o północy i nad ranem jeszcze raz. Wyginam ciało śmiało, wyginam nagie ciało i kochanie... Dobrze. Do widzenia. Dużo zdrowia i słodyczy Pan Tadeusz wam życzy, do widzenia."
JanuszSundajski - ~ "Ja nawet słyszałem... Ja nawet słyszałem za ścianą jak moja mama...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 16
@Smonk_Da_Wead:

przepraszam bardzo ale co to za autyzm się tutaj wyprawia? xD

W skrócie dużym to tak:
- był sobie taki chory psychicznie zboczony koleś o ksywce "Petrek kogucik", którego ktoś nagrał i wrzucił na youtube, z tego filmu między innymi są te memy z napisem na ścianie "ruchanie" https://www.youtube.com/watch?v=YdFztF46aRE
- jest też ceniony growy youtuber Archon https://www.youtube.com/@arhneu
- obie te osoby mają dosyć podobną twarz, i od jakiegoś czasu są
W misce umieść razem: Ser twarogowy z wiaderka (Piątnica, Zott, Pilos lub Mlekovita), jajka, roztopione i przestudzone do temperatury 35 stopni masło, cukier, skrobię ziemniaczaną i olejek. Całość dobrze wymieszaj łyżką lub mikserem. Masę serową mieszaj krótko, tylko do połączenia składników.
@Zgrywajac_twardziela: Tam wyżej ziomek postował nawet linka do filmiku gdzie Pietrek tak mówi.

Do dzisiaj na serwerze disco Arhn.eu lecą bany za cokolwiek związanego z pietrkiem, bo ten mem był już tak zażyty paręnaście lat temu, że nawet gimby podchodziły do Archona na pyrkonie i tylko gadali o morence i go traktowali jakby był tym żulem.
@Wielkimati:

Tam wyżej ziomek postował nawet linka do filmiku gdzie Pietrek tak mówi.

@Niebadzsmokiem

Do dzisiaj na serwerze disco Arhn.eu lecą bany za cokolwiek związanego z pietrkiem, bo ten mem był już tak zażyty paręnaście lat temu, że nawet gimby podchodziły do Archona na pyrkonie i tylko gadali o morence i go traktowali jakby był tym żulem.

No to w sumie słabo, bo gościu robi spoko materiały bez jakiejś błazenady, a