Wpis z mikrobloga

Długo zastanawiałem się, dlaczego mam tak bardzo brzydką twarz, tak jakbym odziedziczył same najbrzydsze cechy fizyczne po przodkach, nawet trądzik różowaty z bardzo czerwonym ryjem u nosem jak u świni. Ostatnio przegadałem sobie drzewo genealogiczne mojej rodziny i wyszło mi, że jestem totalnym slavcelem.
Zarówno od strony Ojca jak i Matki miałem w rodzinie Ruskich chłopów pańszczyźnianych jedni bliżej Białorusi drudzy Ukrainy (nie mylić z Rosjanami), a nawet mi się Rzymianie trafili, a oni też urodą nie grzeszą.
#przegryw #blackpill #slavcel
  • 15
via Android
  • 1
@Szyszkalogin Z jednej strony charakterystyczne nazwisko i jest o nim wzmianka w książce, ta sama miejscowość, itp. Druga strona archiwum, bo dwóch moich przodków było zasłużonych w walkę o niepodległość. Kolejne dane znów dokumenty archiwalne, prawie wszystko w neecie.
Kontakt z krewnymi i otrzymałem zdjęcia przodków.
via Android
  • 0
A przypominasz z wyglądu Tatara?
Gdzieś czytałem, że te geny nigdy nie zanikają i co jakiś czas się ujawniają. Może tak było, ale może to był uciekinier z Chanatu, bo tacy w Polsce mieli azyl. Co ciekawe oni żyli prawie jak szlachta i niech zgadnę osiedlił się na Podlasiu?
@DoMD
via Android
  • 0
@typowyWykopekMizogin To statystycznie nic dziwnego, ale jednak w Polsce było sporo przyjezdnych. Miałem kolegę, na studiach, który wyglądał jak Turek i miał nazwisko tureckie. Tylko jego przodkowie osiedlili się w RP wiele pokoleń wstecz. Na marginesie nie miał powodzenia.
Słowianie raczej nie byli niewolnikami Rzymian, przynajmniej nie ma na to dowodów. Arabów, Awarów, Chazarów, Bizantyjczyków (Greków) to tak.
Słowianie byli wyjątkowo prymitywni i potwierdza to kultura materialna, dlatego zgadzam się ogólnie z