Wpis z mikrobloga

#proboszcz I jak tam naiwniacy(pisze o tych którzy donejtuja to warzywo)jak się wam okradanie przez kulfona podoba, frajer denty znowu wyzerował cel juz po raz szósty i wymyślił kolejna denna bajeczkę zeby was wydoic na kolejna kase a wy dalej ameby sponsorujcie tego menela brawo()A ty menelu dalej zglaszaj ile chcesz moje posty a i tak ludzie dowiedzą się o tobie całej prawdy i o tym jak oszukujesz i okradasz swoich widzów a moje posty będą się na nowo pojawiały( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ramzes33 - #proboszcz  I jak tam naiwniacy(pisze o tych którzy donejtuja to warzywo)j...

źródło: Screenshot_20230428_115238_YouTube

Pobierz
  • 3
@Ramzes33: Kulfon to znany oszust, już tyle razy przewalił widzów na cel...nie idzie tego zliczyć.
Przypominam, że na przełomie stycznia i lutego zebrał kasę na wizytę u lekarza po medyczną hehehuanę + zakup zioła.
Początkowo to było 700 zł, potem 1000 a w trakcie streama z partyzanta zmienił na 1200 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Uwiecznione na szocie.

Kasę zebrał, u lekarza nigdy nie był. Takich oszustw
reealny - @Ramzes33: Kulfon to znany oszust, już tyle razy przewalił widzów na cel......
  • 0
@reealny: Wszystko możliwe bo sam osobiscie zgłaszałem frajera do tipli za oszustwa z celami i mam nadzieje ze ludzie też wkoncu otworzą oczy a ta frajerska pala nie dostanie już ani grosza bo to co on robi ze swoimi widzami to czyste frajerstwo.