Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Państwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest sobie takie oto znalezisko orlenowskie: https://wykop.pl/link/7085595/opozycja-straszyla-brakiem-gazu-i-ropy-pkn-orlen-nie-mieli-racji

Znalezisko to, wrzucone przez tajemniczego użytkownika ze znikomą aktywnością, w stosunkowo krótkim czasie zyskało sporą ilość wykopów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ludzie różne gówna potrafią przepychać - jednak tutaj na wyjątkową uwagę zasługuje to, jakie konta odpowiedzialne są za te wykopy.

W dużej części są to konta mające 2-3 lata jednak aktywne od niedawna, o znikomej aktywności opartej wyłącznie na wykopywaniu/zakopywaniu znalezisk lub piszące tylko w AMA z orlenowskimi sportowcami (cóż za przypadek!).

Postanowiłem sprawdzić, ile takich kont odpowiada za wykopanie tego znaleziska.

Na 78 wykopów naliczyłem aż 50 podejrzanych kont.

Żeby nie być gołosłownym, załączam screena, na którym wspomniane konta oznaczone są fitującą czerwoną gwiazdką. Możecie sami sprawdzić i wyciągnąć wnioski.

Jako ciekawostkę powiem, że wśród wykopujących jest m.in. kolega, który niby przypadkiem załatwił nam AMA z Cieszyńskim xD

Aha, nie warto tego zgłaszać do moderacji - oni nic nie zrobią, bo cała akcja dzieje się przy ich cichym przyzwoleniu. A właściwie nie cichym, bo nie raz nie dwa widziałem jak Białkov sam chętnie kopie orlenowskie znaleziska XD

PS. Gorąco zachęcam do samodzielnego sprawdzania takich znalezisk i dokumentowania wszelkich podejrzanych aktywności - żeby każdy wiedział z jakim procederem mamy tutaj do czynienia.

#bekazpisu #orlen #bekazorlenu #neuropa #moderacjacontent
HrabiaTruposz - Dzień dobry Państwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest sobie takie oto znalezisko orle...

źródło: bociska

Pobierz
  • 5
Aha, nie warto tego zgłaszać do moderacji - oni nic nie zrobią, bo cała akcja dzieje się przy ich cichym przyzwoleniu. A właściwie nie cichym, bo nie raz nie dwa widziałem jak Białkov sam chętnie kopie orlenowskie znaleziska XD


@HrabiaTruposz: kiedy Wy sie #!$%@? nauczycie, ze bialkov cz Ania nie sa z moderacji?