Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej
Chodzę do wczesnej klasy liceum i zauroczyłem się pewną dziewczyną i teraz pytanie jak zagadać ehh, jest z tego samego rocznika ale chodzi do innej klasy. Nie mam z nią żadnych powiązań.

Jedynie z kim ja się zadaję w szkole to z chłopakami z mojej klasy, więc kontaktu z kobietami mam tyle co nic.

Jeśli chodzi o moje smv to bym powiedział że jestem 6/10.

Też ona chodzi do klasy gdzie jest tylko jeden chłopak.

Myślę że liceum jest jedną z lepszych okazji żeby poznać bliską osobę, więc chciałbym spróbować z tej okazji.

Co robić? :c
#zauroczenie #podrywajzwykopem #liceum #zakochanie #milosc #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim: jak najszybciej ,bo ci ja ktoś jeszcze podbierze, powiedz koleżance że chciałbyś ja poznać i zaproś na spacer, na kawke ,na piwko (ale tutaj raczej bezalkoholowe i to w plenerze) albo na pizze , osobiście bym wybrał ostatnia opcje bo zawsze dobrze #!$%@? picke ( ͡° ͜ʖ ͡°) opcje masz praktycznie nieskończone. Boże życie w liceum było takie proste ( ͡° ͜ʖ ͡°
@mirko_anonim: No to trudno sobie wyobrazić dogodniejszą sytuację. Myślę, żeby nie kombinować i powiedzieć jasno, że Ci się podoba i chciałbyś ją poznać. Ważne tylko, żeby powiedzieć to spokojnie, w miarę głośno i wyraźnie. Możesz delikatnie obniżyć ton głosu, żeby brzmieć bardziej wyluzowanie i "inteligentnie". Jak już to powiesz to daj jej kilka sekund na przetworzenie sytuacji i nie ponaglaj jej, bo pod presją tylko się wymiga. Wtedy spojrzenie, uśmiech robi
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jak jesteście w szkole to patrz na nią ukradkiem, ale też tak, żeby wiedziała, że masz na nią oko. Po szkole zacznij za nią chodzić, tak, że niby idziecie w tym samym kierunku. Poproś jej koleżanki, żeby dały Ci jej numer telefonu i pisz do niej smsy, że bardzo Ci się podoba. Jakby pytała kto pisze, nie odpowiadaj - dziewczyny uwielbiają tajemniczych gości. Jeśli nie odpowiada na Twoje
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Albo podbij do niej i zapytaj czy ma ochotę na wspólny spacer czy inne wyjście na pizze/kawę po szkole/ w weekend albo zaproś do znajomych na FB czy co tam masz i napisz wiadomość z taką propozycją. Wiem, że wydaje się to dziwne, a ja sam nigdy tak nie zrobiłem, ale gdybym mógł się cofnąć do szkoły średniej to bym tak zrobił. To jest taki wiek, że takie