Aktywne Wpisy
kankes +94
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: p0lka
Pobierz
InnyWymiar90 +74





zostać, dokształcić się czy nabrać doświadczenia/wiedzy i wtedy szukać, ambicje normalna rzecz, ale trzeba ostrożnie rynek rozeznawać by nie wylądować na bezrobociu bo to, że są oferty nie znaczy, że cie przyjmą
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: Najbardziej w pracy wkurza mnie kierownik czyli czasami jego głupie gadanie, żarty oraz za dużo gada. Oraz pracy nie zawsze mamy że musimy chodzić do innych osób/działów żeby im pomóc.
@nieocenzurowany88: Ja mam pecha więc prędzej czy później czeka mnie bezrobocie.
@Elterchet: @KKlasykk: Tak mieszkam z rodzicami, ale nie chcieliby zapewne żebym tylko siedział. Oczywiście też nie chciałbym ciągle siedzieć bo kase trzeba mieć np. na swój rozwój osobisty. A z praca jak wcześniej pisałem bywa różnie w