Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje że #plusx #iptv ostatnio serwuje niezłą pikseloze? Kanały TVN porażka, obiecywał ostatnio że wrócą kanały do 50 FPS ale niestety dalej idzie spotkać 25, o niskiej rozdzielczości nie wspomnę. Canal + większości też już leci online przeważnie. .
  • 12
@kowal2752: Wydaje Ci się chyba, jakość jest ta sama jaka była z tym że dodał 50Fps, w moim przypadku na wszystkich sportowych kanałach jak i kilku filmowych kilku muzycznych i kilku informacyjnych, bajkowych, nie mam na jedynce, dwójce, Polsat, tvn, puls, super Polsat, tvn 7, HBO, i innych, ale mi najbardziej zależało żeby było na sportowych kanałach, być może zależy to od sprzętu bo większość osób która ma zewnętrzny odtwarzacz (nie
@kowal2752: A i to że canal+online to nic nie zmienia- jakość jest taka sama jak bez napisu online tyle że leci teraz z 50fps być może Twój sprzęt właśnie przy 50Fps nie ogarnia coś i jest ta pikseloza nie wiem bo jesteś chyba pierwszy co o tym napisał.... Ja sobie włączyłem w tivimate funkcje auto frame rate - nie wiem czy coś to daje ciężko powiedzieć , ale ponoć dobra funkcja
  • 1
@Kameleon1 Nie jestem pierwszy, niżej też znajdziesz informacje o spadku FPS (doczytałem to po wysłaniu posta). Sprzęt i aplikacja bardzo świeża. Ogólnie nie chodzi o to że nie da się oglądać czy coś w tym stylu. Po prostu od jakiegoś czasu ta jakość zaczęła się pogarszać niestety. Przy dużym tv widać to niestety na większości kanałów.
Ja teraz u siebie dałem na maxa ostrość przy 50Fps i ogląda się ogólnie dobrze widać różnicę u mnie na 25fps jest większa ta ostrość, ale jednak na 50fps leci płynniej obraz....
  • 0
@Kameleon1: Mi chodzi bardziej o jakość a nie płynność. Tak na prawdę na każdym kanale o rozdzielczości 1920x1080 ta jakość jest inna, nie wspomnę że jeszcze jest kilka kanałów w 720p.