Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dziadek skończył 90 lat, więc musiałem spotkać się z rodziną. Oczywiście nie trudno się domyślić, że nie miałem ochoty słuchać bredzenia wujka po kielonie. Oczywiście nasłuchałem się że coś ze mną nie tak bo kończąc studia dalej nie mam dziewczyny (lvl 25). Nawet miałem przez chwilę ochotę wylać mu sok na ten durny łeb (Gesslerowa tak robi na otrzeźwienie).
Już myślałem że nic gorszego mnie nie spotka dzisiaj, ale przyjechała daleka kuzynka lvl 21. Żeby nie słuchać tych bredni poszedłem do sklepu a ona że ze mną pójdzie. Jeszcze ta zaczęła mi gadać żebym znalazł sobie dziewczynę, że nie może być tak że nie mam nikogo bliskiego, że cytuję "w naszym wieku każdy jest sparowany". No i jeszcze najgorsze że na koniec usłyszałem że to jest dziwne żeby młody chłopak dobrowolnie rezygnował z seksu xD #!$%@? jakbym miał wybór xDDD

#przegryw
  • 130
@lucian145: No ale dlaczego masz ochotę wylać sok na łeb wujka, kiedy wujek tylko powiedział prawdę? W czym problem? Jesteś jak taki dresiarz, który wleje w mordę każdemu, kto ma inne zdanie?

Wujo dobrze mówił, kuzynka też zresztą powiedziała prawdę.

dziadek skończył 90 lat, więc musiałem spotkać się z rodziną


Dziadek skończył 90 lat, piękny wiek, a Ty piszesz że MUSIAŁEŚ się spotkać z rodziną. No faktycznie, katorga. Dziadek ma 90
@lucian145:

Jeszcze ta zaczęła mi gadać żebym znalazł sobie dziewczynę, że nie może być tak że nie mam nikogo bliskiego, że cytuję "w naszym wieku każdy jest sparowany". No i jeszcze najgorsze że na koniec usłyszałem że to jest dziwne żeby młody chłopak dobrowolnie rezygnował z seksu


Aż mnie to zabolało
G.....a - @lucian145:
 Jeszcze ta zaczęła mi gadać żebym znalazł sobie dziewczynę, że...

źródło: temp_file.png8464381078247076471

Pobierz
Jak mam ich lubić skoro są do mnie źle nastawieni? Każde ich pytanie dąży do tego żeby ostatecznie mnie skrytykować.


@lucian145: Może nie są, tylko tak to odbierasz. Ja to takie prztyki z czasem nauczyłem obracać w żart, ale może po prostu moje usposobienie jest inne. Jak ci siora pieprzy "w naszym wieku każdy jest sparowany" to mów, że właśnie w tym jest problem, że każda dziewczyna ma już chłopa i