Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dziadek skończył 90 lat, więc musiałem spotkać się z rodziną. Oczywiście nie trudno się domyślić, że nie miałem ochoty słuchać bredzenia wujka po kielonie. Oczywiście nasłuchałem się że coś ze mną nie tak bo kończąc studia dalej nie mam dziewczyny (lvl 25). Nawet miałem przez chwilę ochotę wylać mu sok na ten durny łeb (Gesslerowa tak robi na otrzeźwienie).
Już myślałem że nic gorszego mnie nie spotka dzisiaj, ale przyjechała daleka kuzynka lvl 21. Żeby nie słuchać tych bredni poszedłem do sklepu a ona że ze mną pójdzie. Jeszcze ta zaczęła mi gadać żebym znalazł sobie dziewczynę, że nie może być tak że nie mam nikogo bliskiego, że cytuję "w naszym wieku każdy jest sparowany". No i jeszcze najgorsze że na koniec usłyszałem że to jest dziwne żeby młody chłopak dobrowolnie rezygnował z seksu xD #!$%@? jakbym miał wybór xDDD

#przegryw
  • 130
@lucian145: To nie daj sobie wejść na głowę przez wujka pijusa i kuzynkę lvl 21 XD Czują że mają nad tobą przewagę to #!$%@?ą farmazony. Zamiast wylewać sok na kogoś(co według mnie jest na tyle komiczne że mógłby to faktycznie zrobić tylko przegryw) sam powinieneś im dogadać że #!$%@? cie obchodzi ich zdanie a szczególnie alkoholika i julki co nie zna życia chłopa poniżej przeciętnej
no bo #!$%@? nawet w tej swojej prostocie życia widzą jakieś pozytyw i nie płaczą ciagle nad swoim losem i jak im jest źle. Więc tak w tym wypadku sebix jest lepszy wyborem, niż ktoś kto ciagle się nad sobą użala


@zbigniew23: kolejny odklejony xddd
gdzie on sie uzala nad soba? co ty w ogole o nim wiesz? rozmawiales z nim kiedys? wiesz jak on wyglada? jakie ma wyksztalcenie? co dobrego
@kfiatek_na_parapecie nie rozumeim, nie czytałeś postu OP? Jak mu jest źle bo musi, się spotkać z rodziną która mu wypomina brak partnerki? I to jak zdrowy 25 letni chłop świadomie podaje się/ rezygnuje z seksu xD? I jak mu jest ciężko z tego powodu, ze inni zwracajau na to uwagę? To chyba nie powiesz że to post kipiący radością i pozytywnym myśleniem?
@zbigniew23: co za brednie. „Świadomie zdrów chłop rezygnuje”. Oczywiście w ograniczonym łbie do głowy ci nie przyjdzie że może po prostu mu nie wychodzi z dziewczynami bo jest brzydki/niski/ ma aspergera etc. Ale trzeba byc ograniczonym by uważać że ktoś swiadomie rezygnuje z posiadania żony. + jeżeli takie opinie ciagle formuluje rodzina, to nie dziwie się że są one męczące i irytujace.
Ja do nich nic nie miałem, a zaszczuty pies gryzie. Sami wyhodowali we mnie niechęć do rodziny.


@lucian145 jesteś dysfunkcyjnym toksykiem z normalną rodziną. To w Tobie jest problem, a nie w Twojej rodzinie.

Rodzina Ci pewnie współczuje, bo widzą, że jesteś toksyczny i żadna kobieta w życiu z takim człowiekiem nie będzie chciała sobie marnować życia. W sumie nie ma się co dziwić, ani rodzinie, ani tym kobietom, które Cię nie
@debi5s podałeś powody czemu mu nie idzie, a nie czemu rezygnuje, a to dwie różne rzeczy. Mi też kiedys tak jak wielu innym "nie wychodziło", wiec wiem, że to nie powód by całkowicie rezygnować i pisać jakieś czarne scenariusze. Widzisz, ty już go skreślasz i usprawiedliwiasz dlaczego idzie mu źle i glaskasz po główce że wszystko ok.