Wpis z mikrobloga

@F1A2Z3A4 jest coś takiego w trendach jak styl modern classic. Taka trochę wariacja na temat przeruchanego glamour. Można naciągnąć, że ta elewacja nawiązuje do współczesnych trendów romansujących z historycznymi. Ja rozumiem, że nie każdemu może tani styl pasować, ale jeśli ma być alternatywą dla stylu łódzko-obsrańskiego to biorę w ciemno. Jeśli muszę to tłumaczyć to zapewne nie masz w ogóle pojęcia o jakiejkolwiek estetyce tym komiczniej wygląda twoje wołanie konserwatora zabytków jakby
@sidhellfire: Komicznie wygląda Twój wywód, bo pojęcia nie masz o elementach historyzujących w architekturze

Szkło refleksyjne i złote blendy to teraz jaskieś modern classic? Zwykłe pomo gówno, którego nie da się wybronić, w każdym większym polskim mieście postawiono na przełomie lat 90 i 2000 podobne koszmarki, nawet z użyciem kombinacji identycznych materiałów. Prosze bardzo do czego najwyżej może nawiązywać to gówno z łodzi w kwestiach ''historyzmu'', podobieństwo nieprzypadkowe, ad2000 jakoś właśnie.
F1A2Z3A4 - @sidhellfire: Komicznie wygląda Twój wywód, bo pojęcia nie masz o elementa...

źródło: Screenshot_68

Pobierz
@sidhellfire: Nie spłycam. Zarówno formą, jak i materiałem jest to tylko pomo wariacja i nie mieszaj do tego historyzmu. W którym miejscu masz tutaj spójny historyzm? Jak walniesz budynek w kształcie kolumny jońskiej z różowych paneli z zielonymi blendami, to też powiesz, że to architektura historyzująca?
Typowy ignorant bez wykształcenia, który naoglądał się tych legendarnych trendów z pinteresta chyba. MODERN CLASSIC GLAMOUR XD
Ty mówisz o budynkach, czy znawie nowego szamponu?
@F1A2Z3A4 mówię, że się błaźnisz. Nawet nie odróżniasz wykuszu od ryzalitu, więc o jakim wykształceniu chcesz gadać?
To nie jest postmodern, ale szkoda czasu na tłumaczenie tego, bo masz zakuty łeb i będziesz zaklinać rzeczywistość. Nie mówię, że elewacja nie graniczy z kiczem, nie mówię, że musi się podobać. Mówię tylko, że #!$%@? się znasz i się napinasz jakby ten obszczsny klocek był co najmniej rezydencją bękarta Sobieskiego. Dla mnie to tyle