Wpis z mikrobloga

@eltanol3000: to czemu tam pracowała? to było jakoś dawno temu? jak było 20% bezrobocia to jeszcze może jakoś zrozumiałe, ale obecnie jak jest kilka % i w dużych miastach pracy jest sporo to wydaje się dziwne siedzieć w pracy gdzie Cię aż tak nie doceniają
to czemu tam pracowała? to było jakoś dawno temu?


@stan-tookie-1: rok temu, teraz asystenci w okręgu mają zawrotne 4,2k brutto XD
dlaczego tam pracuje? bo po 1 taka jest gówniana specyfika pracy na rynku prawnym, po 2 ma ten komfort że ja sporo zarabiam.
@eltanol3000: no to idealnie z punktu widzenia pracodawcy, to wygląda że ogarnęli płatnikom bardzo przyzwoicie. wykształcony pracownik za bardzo małe pieniądze. no i na zeznaniu podatkowym sobie sprawdźcie, bo coś ciężko mi uwierzyć ze to są całe zarobki i nie ma nic więcej niż podstawa x 12, w budżetówce zwykle system płac jest bardziej złożony. jakieś premie, nagrody, dodatki, socjalne
@stan-tookie-1:

bo coś ciężko mi uwierzyć ze to są całe zarobki i nie ma nic więcej niż podstawa x 12, w budżetówce zwykle system płac jest bardziej złożony. jakieś premie, nagrody, dodatki, socjalne


stary to niemalże najniższe stanowiska w prokuraturze/sądzie xD
no dodatki są np. zawrotne 300zł brutto na wczasy pod gruszą. albo 200 brutto na święta, a premie i nagrody jak to sie mawia są dla zarządu ( ͡°
Cóż jeżeli płaci pracownikom na granicy przetrwania biologicznego to jak najbardziej powinien upaść.

@Towarzysz_Moskvin:
To jest tak ewackie i "prawdziwe", jak stwierdzenie, jak pracownik nie może założyć sobie biznesu lub wyszukać lepiej płatnej pracy, to nie zasługuje na więcej.
Jeżeli w Afryce 99% firm płaci #!$%@? to co ... zamykamy wszystkie firmy bo płaca niegodnie?
Wy lewaki macie #!$%@? łby. Najlepsze jest to, że mam kumpla, który jeszcze z 6 lat
@text: Mniej nerwów ptysiu bo się wrzodów nabawisz... Widzisz ja tu sobie kulturalnie z OPem dyskutuję a ty wpadasz z pianą na pysku miotając się jak żyd po pustym sklepie.

Napij się meliski, sformułuj jakiąś logiczną myśl (najlepiej na temat) zapytaj mamę jak kulturalnie przełożyć ją na papier i chętnie z tobą podyskutuję.
Widzisz ja tu sobie kulturalnie z OPem dyskutuję a ty wpadasz z pianą na pysku miotając się jak żyd po pustym sklepie.

@Towarzysz_Moskvin:
Gdzie ty widzisz pianę? Taki masz styl dyskusji, jak nie masz argumentów? Bez odbioru, z trollami nie widze sensu dyskusji.