Wpis z mikrobloga

#gry Prawie siódmy miesiąc mija jak męcze Starlit kart racing, wszystkie misje, wszystkie gwiazdki od 1-3, każdy boss i już mnie #!$%@? strzela jak ta gra specjalnie nie daje szansy aby ją dokończyć.
Odblokuj 16 wydechów mam 14
Odblokuj 16 czapeczek mam 13
Odblokuj 50 lakierów mam 46
I teraz zamiast w online bo tylko tam się zdobywa punkty dawać te wyżej wymienione fanty to walą jakieś kurvva skrzynki z zielonymi tokenami które mi nie są już kompletnie nie potrzebne.
Jeśli ktoś nie grał w tę gre to napisze w skrócie nabicie 360 punktów aby odblokować daną rzecz którą wylosuje gra to minimum 40min bo grając na EASY mode za 1 miejsce dają 6 pkt za MEDIUM mode dają 15 pkt a za CHALLENGING mode 30 pkt z czego jest mega ciężko dojjechać na 1 miejsce bo gostki walą co 3 sekundy czym popadnie i mają dziwny dopalacz który mimo użycia swoich ten ich jest jakiś szybszy, w dodatku gra posiada masą oszustw, jeśli za dobrze Ci idzie i utrzymujesz pierwszę miejsce, odstawiasz graczy zbyt bardzo w pewnym momencie pojawiają się niewidzialne krawędzie aby spowolnić cię i dać innym dorównać, podczas wyskoków z ramp jak masz zbyt dużą prędkość i gdy jesteś na pierwszym miejscu, wydupcy cię tak że spadasz pod tekstury i cyk jesteś piąty 5/5. Gdyby nie to że mam jakiś chore przyzwyczajenie że każda gra ma być skończona ze wszystkiego to już bym tym yebnął.
Ile można, 3 dni nakurvviać zdobywać pod misje lakiery inne gówna i teraz chyba dwudziesta skrzynia z #!$%@? wartym zielonym glutem (nie wiadomo ile jeszcze skrzynek jeszcze dadzą zanim gra łaskawie pozwoli mi dozbierać i ukończyć te 3 ostatnie misje).
#zalesie #wyscigi
Musiałem coś napisać i wywalić to z siebie bo już mnie z nerwów nosi.
PeriodFromVaginax9 - #gry Prawie siódmy miesiąc mija jak męcze Starlit kart racing, w...

źródło: apps.25670.14329949037963316.a8135a3c-31d9-4a17-a223-9d5c2fb44557

Pobierz
  • 5
@PeriodFromVaginax9: to jakiś mobilny syf? Każda mobilka która jest "darmowa" jest tak zaprojektowana, żebyś albo poświęcał mnóstwo czasu na farmienie które jest żmudne i trwa wieki, albo obejrzał reklamę wzamian za jakiś bonus, albow finalnym stadium twojego zirytowania grą, gdy już masz dośc tej farmy, sięgnął po mikrotransakcje.
Szczerze, jak bym zagrał w grę wyścigową, i zobaczył że narzuca ona jakiś chory handicap, że nie mogę się oddalić od rywala bo
@emesc: Tak wiem i jak gram w inne to się świetnie bawię z tą starlite było podobnie do momentu aż nie byłem nią tak zmęczony przez ciągłe próby dociągniecią jej do końca. Teraz patrząc jak niewyobrażalnie masa czasu na to poszła i nerwów to lekki szok. Chyba macie rację, złamię swoją upośledzoną zasadę (dokończyć za wszelką cenę) i ja wywale na jakiś czas aby kiedyś wrócić i może ukończyć.