Wpis z mikrobloga

Uzupelniam swoje dane w "Hire rights" do korpo, ktore mnie zatrudnilo i zastanawiam sie np. czy w "Previous employer" albo w raczej "current empoloyer" powinienem wpisać firme ktora placi mi prowizje za sprzedaz z reflinków produktow z ich sklepu (np. laptopa) mimo ze nie podpisywalem z nimi zadnej umowy? Po prostu jak uzbieram kase to nie wczesniej iz co 45dni moge im zlecić zeby mi ją wyplacili i na koniec roku rozliczam z tego PIT. Ale nie weem czy nie majac podpisanego zadnego papieru moge nazwać taką firme "employer".

W kazdym razie w CV, ktore wyslalem do tego corpo, zawarlem to zajecie, no i nie wiem czy powinienem to jakoś ując w tym formularzu hire right, czy to olać?

#korposwiat #korpo #hr
Pobierz essos - Uzupelniam swoje dane w "Hire rights" do korpo, ktore mnie zatrudnilo i zasta...
źródło: 4hire
  • 4
@essos: @knyszard nie do końca, jesli firma przeprowadza vetting, to pewnie będą chcieli skontaktować się z podanym pracodawca i potwierdzić czy tam pracujesz/pracowałeś. Lepiej nie podawać, skoro nie byłeś na umowie, ale z drugiej strony wpisałeś już w CV więc i tak mogą chcieć to sprawdzić
@Alfiarz: nie mogą jeśli pracownik nie wyrazi zgody, oczywiście potencjalny pracownik zgody może nie wyrazić. Myślisz że wtedy go zatrudnia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)