Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: Czy smutny…raczej po prostu prawdziwy, związek to nie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jak ktoś mnie permanentnie traktuje z wyższością lub jak zwykłą ścierkę to na miłość boską pakuję mandżur i spadam, nie wiedzieć czemu w pewnym momencie faceci zaczęli traktować to jak coś normalnego i dali z siebie zrobić #!$%@?. Żeby nie było, nie akceptuję absolutnie również takich zachowań w druga stronę, ani jakiegoś wywyższania się ponad kobietę, bo jestem
@Warcomx: ja nie wiem czy to ja trafiłem na normalną, opanowaną, szanującą mnie kobietę i jest to marginalny przypadek, czy te historie kastratów i zdjęcia jak te to marginalny przypadek. Więcej czytam tutaj o babach-potworach niż o tym że ktoś ma super różową. Pewnie jest tak jak z komentarzami dotyczącymi jakiegoś produktu. Ci zadowoleni ich nie piszą bo i po co a ci niezadowoleni rzygają gdzie się da.
@Warcomx ale jest w tym i trochę wina samych facetów. tak jak kobiet w islamie, że dają się tak zapuszkować, tak wielu nie widzi jak kobiety w tym czy innym kraju owinely sobie facetów wokół palca. A może też samych facetów którzy po prostu wyciągają cipkę na piedestał i zlizaliby gówno z podłogi byleby zaruchac a potem byleby mieć "spokój z baba". dalej: jak faceci wychowują dziewczynki? grabie, suszarka do zabawy? nie
@Warcomx: Na Allaha i Proroka Mahomeda kiedy to poniżanie mężczyzn się zakończy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Islam musi zwyciężyć w Europie i stać się bezwzględną większością, dzięki temu wyzwoli on nas spod kobiecej opresji.