Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu stworzyłem prosty portal - FoodieHunt.pl (https://www.foodiehunt.pl) - który ma jeden cel: gromadzić restauracje, kawiarnie, klubokawiarnie, które otworzyły się w danym mieście w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Ta stronka miała rozwiązać problem, który sam mam: czasem chcę wyjść do nowej knajpy, przetestować coś, ale nie znam jednego portalu, który by listował nowootwarte miejsca.

Na razie wystartowałem tylko dla #lodz, ale w planach chciałbym dodać inne miasta (potrzebowałbym jednak kogoś do pomocy ;-) halo #warszawa, #krakow, #poznan, #gdansk, #wroclaw).

Niestety póki co dosłownie klika restauracji samo się dodało (dodawanie jest za free) i nie za bardzo wiem w jaki sposób mogę dotrzeć do szerszego grona restauratorów. Tak czy inaczej, chętnie przyjmę #feedback od Was :) Przede wszystkim: czy taka strona ma sens dla Was i czy byście czasem ją odwiedzali?

Dzięki!

#stronainternetowa #portal #restauracja #gastronomia #foodie
  • 16
@dalekoblisko jak otwiera sie nowa knajpa, to mnie interesuje jakie maja menu i w jakiej mniej wiecej cenie, takze warto sie zastanowic czy jest szansa dolaczyc to do projektu. Dobrze by bylo, by przy podanym adresie przerzucilo mnie do google maps i wskazalo jak dojechac.
@dalekoblisko: Nie chcę zniechęcać ale mocno nieczytelne, wygląda jak strona jakieś firmy, a nie stronka gdzie mogę szybko i przejrzyście znaleźć nową knajpę, mocno odrzuca taka koncepcja strony ;/, szczególnie ta szata na samej górze która zajmuję całą stronę nie wiadomo po co - lepiej od razu wyszukiwarka i konrety tyle ode mnie to jest moja prawda fubolu bo pomysł top ;]
@dalekoblisko: Ja bym szedł w bardziej coś takiego jak https://jakdojade.pl czyli masz Interfejs powiedzmy po lewej stronie z filtrami GDZIE CO JAK np Warszawa 7 miesięcy, kuchnia azjatycka i od razu ci pokazuje na mapie gdzie to jest i wyskakuje pop-up z ulicą krótkim opisem i np stroną, dzięki temu od razu widzę gdzie to jest, bo nie oszukujmy się jesteśmy leniwi i widzę ulicę na aktualnej stronie to muszę albo
@dalekoblisko: W pełni podzielam uwagi @francopolo Duże zdjęcie ze stocka, adres i zdanie opisu mnie nie zachęcają, bo nie znam większości ulic w swoim mieście (Warszawa). Poza tym nawet jak znam ulicę to nie mam pojęcia gdzie jest dany numer, bo przecież ulice mogą mieć kilka km długości, więc nie wiem czy to jest akurat przy metrze czy mojej linii tramwajowej czy jednak muszę specjalnie gdzieś jechać 2 km.

Strona ciągnie