Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie:
Glownie to gotowanie i poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności w tym temacie poprzez samokształcenie, kursy, oraz poznawanie organoleptycznie nowych kuchni, a oprócz to
Majsterkowanie, trekking, podróżowanie, czytanie, granie w gry komputerowe bądź planszowe, koszykówka czynnie oraz biernie, pewnie jeszcze dużo by się znalazło ale to takie najczęściej powtarzające się.
Dobra, udowodnij, że masz jakiekolwiek pojęcie o pracy ginekologa, albo lecisz na czarną.


@Musze_wygrac_zycie: Ja nie muszę mieć pojęcia o pracy ginekologa. Wystarczy mi twój bejt, że ponad 30 letnia kobieta nadal ma błonę dziewiczą, której się nie pozbyła jeszcze nawet podczas zadowalania się... Gdyby tak było to by ci już dawno to zalecił, więc tak naprawdę sam/a nie masz pojęcia o jego pracy, trolu.
@Musze_wygrac_zycie: Czytam książki (głównie literatura faktu, od paru lat mam problemy z ponownym wciągnięciem się w beletrystykę), coś tam sama piszę, czasem rysuję, układam puzzle, komponuję sobie garderobę (generalnie poświęcam sporo czasu na polowanie na ciekawe i jakościowe rzeczy), słucham podcastów i muzyki (nie ma sensu wymieniać jakiej, bo mam zajebiście eklektyczny gust), podszkalam trochę języki, pływam, chodzę na długie spacery po mało zaludnionych miejscówkach, czasem bawię się w urbex ze