Wpis z mikrobloga

Młodzi mężczyźni wycofują się ze społeczeństwa, ponieważ jest oczywiste, że nikt ich nie obchodzi
Większość bezdomnych to mężczyźni. Większość zgonów w wyniku samobójstwa to mężczyźni. Młodzi mężczyźni rzadziej kończą studia niż młode kobiety. Młode kobiety zarabiają więcej niż młodzi mężczyźni. Samotne kobiety częściej posiadają mieszkanie niż samotni mężczyźni. Istnieją poważne rozbieżności w wysokości pomocy rządowej dostępnej dla mężczyzn i dla kobiet.
Jednak nigdy nie widziałem kobiet maszerujących, aby położyć kres męskiej bezdomności. Nigdy nie słyszałem reklamy radiowej o zbieraniu pieniędzy na raka prostaty. Nigdy nie widziałem reklamy z pytaniem mężczyzn, czy może czas dać studiom drugą szansę. Dosłownie nikogo nie obchodzi, czy żyjesz, czy umierasz. Nikogo nie obchodzi, czy jesteś wykształcony, czy spełniony. Każdy ma cie w dupie.
Będziesz otwarcie wyśmiewany, lekceważony i poniżany, jeśli nie pasujesz do z góry określonej formy społecznej, która istnieje dla mężczyzn. Bezdomny? Odpieprz się. Mały #!$%@?? Ha ha. Samobójczy? Ew.
Po co zawracać sobie głowę byciem częścią społeczeństwa, które w najlepszym przypadku cię ignoruje, a w najgorszym jest otwarcie wrogo nastawione do ciebie? Widziałem wiele artykułów takich jak ten: „Dlaczego młodzi mężczyźni nie zakładają rodzin tylko wolą grać w gry komputerowe? To musi być spowodowane tym, że przerażają ich wykształcone kobiety”.
Zawsze dochodzą do tych samych, tępych i nielogicznych wniosków, że mężczyźni są po prostu głupi / leniwi / bezużyteczni / uciążliwi w jakiś sposób. Kobiety i tak są lepsze.
Młodzi mężczyźni odpadają, ponieważ są traktowani przez społeczeństwo jak rzeczywiste, dosłowne przedmioty jednorazowego użytku. To jest prawdziwy powód.

#p0lka #przegryw #blackpill
  • 20
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: No cóż, mamy brutalny czarny matriarchat który kobiety gloryfikuje obojętnie kim one nie są podczas gdy mężczyźni są de facto niewolnikami tego obrzydliwego systemu który wymaga od nich dosłownie wszystkiego i wyciska ich jak cytryny. Nigdy nie słyszałem, żeby dla mężczyzn jakieś państwo coś specjalnie robiło lub ustanawiało jakieś specjalne dla nich przywileje, chyba że na bliskim wschodzie.
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: Zawsze tak bylo, teraz pod pewnymi wzgledami jest gorzej, a pod pewnymi lepiej, bo przynajmniej na Zachodzie szansa, ze wysla cie na front jako mieso armatnie jest duzo mniejsza niz kiedys.
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: pominę cały wpis i jego sedno z powodu, że tak już jest.

Odniosę się tylko do części ,,po co przejmować się byciem częścią społeczeństwa, które ..."

Po to, że jesteś jego częścią siłowo i nie możesz postanowić, że takich i takich podatków nie będziesz płacił bo czegoś tam nie popierasz. Zostajesz obywatelem z automatu i przez to jesteś liczony jako częśc systemu przez państwo ale nie tylko przez nie, także
  • Odpowiedz
Młodzi mężczyźni wycofują się ze społeczeństwa, ponieważ jest oczywiste, że nikt ich nie obchodzi


@Wykopowicznr1: Czy kiedykolwiek w historii było inaczej? Według mnie - nie. Zawsze to faceci tyrali na rozwój społeczny, gdy kobiety zajmowały się dziećmi. Faceci byli wysyłani na wojnę, czy byli masą budującą wartość jakiejś firmy / Państwa. Różnica jest tylko w jednym - to zachowanie ostatecznie sprawiało, że mężczyzna mógł przynieść kasę do domu, i zadbać dzięki
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: tak jak Srzeyamlon napisał. Pamiętaj, że nikogo na świecie nie obchodzi Twój interes i Twoje potrzeby. Inni faceci mają na to #!$%@? (chyba, że da się to jakoś wykorzystać) bo tak działa świat. A kobiety mają na to #!$%@? tym bardziej i na dodatek ewolucyjnie. I jedni i drudzy zrobią z Ciebie tego złego kiedy powiesz, że coś Ci nie pasuje. I jedni i drudzy wyśmieją Cię jeśli nie będziesz
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: Nikt nie zadba o nas facetów. Musimy to zrobić sami. Niestety jest to bardzo trudne, ponieważ nie jesteśmy tego nauczeni. Faceci się nie wspierają, oni tylko rywalizują ze sobą w mniej lub bardziej widoczny sposób. Tylko kilka procent facetów osiąga sukces w tej walce, reszta szoruje po dnie.

Co by nie mówić kobietom udało się zmienić swoją sytuację. Zaczęły pracować, zarabiać, nie potrzebują już być utrzymanką, mogą żyć na swoich
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: kobiety nie mogą w tym #!$%@? wywalczyć swoich praw a mają jeszcze maszerować za młodych chłopów, którzy w 40% popierają konfe, która chce im te prawa jeszcze ograniczyć i którzy wyśmiewali i oczerniali ich marsze? XD Może to czas żeby mężczyźni przestali marudzić i coś zrobili? Ale coś innego niż walka z prawami kobiet
  • Odpowiedz
Jednak nigdy nie widziałem kobiet maszerujących, aby położyć kres męskiej bezdomności. Nigdy nie słyszałem reklamy radiowej o zbieraniu pieniędzy na raka prostaty


@Wykopowicznr1: pytanie dlaczego mężczyźni sami nie zaczną protestować w obronie swoich praw. Bo kobiety to robią i jak widać skutecznie.
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: Oczywiście, mężczyźni jak zawsze najbardziej poszkodowani xD gdzie wy żyjecie xD przecież jest mnóstwo przytułków dla bezdomnych, ale jest jedna zasada, nie można pić alkoholu ;) dla p0lakow to przecież jak woda, bez tego nie da rady. Oczywiście również mężczyźni zostają najczęściej sami z dziećmi, bez drugiej osoby do pomocy i otrzymują groszowe alimenty albo nic w ogóle xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: kobiety zostają same z dziećmi na życzenie z dwóch powodów:
- albo dobierają sobie złych partnerów, którzy są kiepskim materiałem na mężów i ojców,
- albo same zaczynają księżniczkować, wariować i kręcić, zdradzać, szukać innej gałęzi, ,,nudzić się" itd.
Dlatego moim zdaniem nie powinny dostawać żadnych alimentów. W ogóle takie coś jak alimenty nie powinno istnieć, to by wtedy przynajmniej przywróciło jakąś równowagę między kobietą, a mężczyzną w rozeszłych rodzinach.
  • Odpowiedz